Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

MUSKA PRAVILA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: MUSKA PRAVILA   18.02.09 14:11

STALNO SLUŠAMO „PRAVILA“
PONAŠANJA OD ŽENA

E SAD MI MUŠKI DA DONESEMO SVOJA
PRAVILA
!

OVO SU NAŠA PRAVILA:

OBRATI
PAŽNJU....SVA SU POD BROJEM – 1 - PO VAŽNOSTI...NAMERNO

1. ŽENSKE GRUDI POSTOJE DA BI SE U NJIH BULJILO. NEMOJTE TO POBOGU POKUŠAVATI PROMENITI!

1. NAUČITE PRAVILA KORIŠĆENJA WC ŠOLJE ODRASLE STE OSOBE. AKO JE DASKA DOLE, DIGNITE JE GORE. ZA KORIŠĆENJE ISTE NAMA JE POTREBNO DA BUDE GORE, A VAMA DA BUDE DOLE. MI VAMA NIKAD NE PRIGOVARAMO KAD DASKU OSTAVITE DOLE, ZAR NE?

1. SUBOTA = SPORTSKA SUBOTA I SPORTSKA KLADIONICA. PROMENITI TO JE KAO DA ŽELITE PROMENITI ZAKONE PO KOJIMA POSTOJE PLIMA I OSEKA.

1. ŠOPING NIJE SPORT I MI NIKAD NECEMO MISLITI DRUGAČIJE

1. PLAKANJE I CMIZDRENJE JE ISTO ŠTO I UCENA

1. KADA VAM NEŠTO TREBA PITAJTE. DA TO POJASNIMO:

MI NE RAZUMEMO VAŠE DISKRETNE ZNAKOVE

MI NE RAZUMEMO KAD OKOLIŠATE!

MI NE RAZUMEMO KAD NAM NEŠTO POKUŠAVATE REĆI!

JEDNOSTAVNO TO RECITE !

1. DA I NE, SU SASVIM NORMALNI I UOBIČAJENI ODGOVORI NA PITANJA KOJA POSTAVLJETE

1. NEMOJTE NAS MUČITI SVOJIM PROBLEMIMA, OSIM AKO STVARNO ŽELITE DA IH REŠIMO. JER MI TO RADIMO, REŠAVAMO PROBLEME. ZA SAŽALJENJE IMATE SVOJE PRIJATELJICE.

1. GLAVOBOLJA KOJA TRAJE 3 MESECA JE VELIKI PROBLEM. POSETITE LEKARA!

1. SVE ŠTO JE MUŠKARAC REKAO PRE 6 MESECI VIŠE NE VREDI. ZAPRAVO, SVI NAŠI KOMETARI POSTAJU NEVAŽEĆI POSLE 7 DANA.

1. AKO STE UMISLILE DA STE PREDEBELE, MOŽDA STVARNO I JESTE! NEMOJTE NAS TO ONDA NI PITATI.

1. AKO NEŠTO ŠTO SMO MI REKLI MOŽE BITI INTERPRETIRANO NA DVA NAČINA, A JEDAN OD TIH VAS LJUTI ILI POVREĐUJE, ZNAJTE DA SMO MI ZAPRAVO MISLILI ONO DRUGO.

1. MOŽETE NAS ZAMOLITI DA VAM U NEČEMU POMOGNEMO ILI MOŽETE NAM REĆI KAKO DA VAM POMOGNEMO. NE JEDNO I DRUGO ZAJEDNO. AKO VEĆ ZNATE KAKO JE NEŠTO NAJBOLJE NAPRAVITI, ONDA TO SAME I NAPRAVITE.

1. DOK GLEDAMO UTAKMICU RECITE SVE ŠTO ŽELITE, ALI ISKLJUČIVO U VREME REKLAMA.

1. KRISTOFERU KOLUMBU NISU TREBALE SMERNICE ZA VREME VOŽNJE, PA NE TREBAJU NI NAMA.

1. SVI MUŠKI VIDE SAMO 16 BOJA, KAO WINDOWS DEFAULTNI SETINZI. KAJSIJA, NA PRIMER, JE VOĆKA, A NE BOJA.

1. AKO NEŠTO SVRBI BIĆE POČEŠANO. MI TO JEDNOSTAVNO TAKO RADIMO.

1. KADA VAS PITAMO ŠTA SE DESILO I VI KAŽETE „NIŠTA“, MI ĆEMO SE PONAŠATI KAO DA JE SVE U REDU. ZNAMO DA LAŽETE, ALI KO ĆE SE SADA BORITI ZA ISTINU....

1. KADA PITATE PITANJE NA KOJE MISLITE DA NEĆETE DOBITI ODGOVOR, DOBIĆETE ODGOVOR KOJI NISTE OČEKIVALE.

1. KADA IDEMO NEGDE, NAMA JE U REDU SVE ŠTA OBUČETE, STVARNO.

1. NEMOJTE NAS ISPITIVATI O ČEMU RAZMIŠLJAMO, OSIM AKO NISTE SPREMNE DA PRIČATE O SEKSU, SPORTU ILI AUTOMOBILIMA.

1. IMATE DOVOLJNO ODEĆE

1. IMATE I PREVIŠE CIPELA

1. JA SAM DOBRO UOBLIČEN. OKRUGLO JE OBLIK
[Vrh] Go down

MUSKA PRAVILA
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.