Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Da li shavatate salu?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Da li shavatate salu?   13.11.08 12:12

Lepo je saliti se i videti osmeh svima na usnama, pogotovu kada sagovornik reaguje na nju.Kazu da je sala i kad se onaj drugi smeje, ali ako onaj drugi ne shvati salu, nekada dodje i do nesporazuma,pa ispadne"od igracke placke".
Kako regujemo na salu, da li znamo danas da su uopste salimo, i da li prihvatamo salu i na svoj racun?
Neki ljudi znaju da se sale na tudj racun , a kada dodje do sale na njihov racun vredjaju se pa ispadne svadja.
Kako vi reagujete na istu?
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   13.11.08 23:11

Iskreno receno ovo je poprilicno tesko pitanje.

Obzirom da sad odgovaram bez razmisljanja i u dahu reci cu da ako se na moj racun sale prijatelji i osobe koje me poznaju, ko krace ko duze, ili osobe sa kojima sam ostvario kontakt koji ima zeleno svetlo za obostrano zezanje tada sale na svoj racun i prihvatam i volim i smatram ih bezazlenim i prijateljskim.
Ako sebi dozvolu daju da se sale na moj racun ljudi koji me ne poznaju nego tek tako pomisle da im je dozvoljeno onda mi se cesce desi da budem besan, nervozan, iziritiran i mogu da protumacim takvu salu kao uvredu.
Isto radim i u obratnom smeru.
Mada mi se cesto desi da ne razumem i da mi neciji nacin kako se sali ne odgovara.
Nije svaciji smisao za salu bas prihvatljiv kao ni moj kada cesto bivam tumacen kao uvredljiv, dvosmislen, bezobrazan itsl.

A i nije mi bas uvek dan.... confused ma koliko se trudio
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   13.11.08 23:49

Evo i ja mogu da kazem da se salim .Primam sale i na svoj racun a cesto se i salim na svoj racun.Desavalo mi se da se salim sa koleginicom u drustvu i pustim je tako da se zeza na moj racun, smejem se naravno a onda lupim nesto na racun nje, kolko da oprobam impulse, i zena se naljuti.....Ne mogu da shvatim da neki ljudi vole da prave sale na tudje racune a kada dozive zez od istih tih ljudi one se naljute.
Inace sa svojim drugaricama se zezam , ali taj zez volim uvek da bude u krugu poznatih.Svasta ispricamo jedna drugoj, ali kad neko nepoznati slusa, malo mi je degutantno to jer ipak taj drugi moze razumeti pogresno(pa nastojim da se tada ozbiljnije salimo).
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   14.11.08 19:16

Shvatam salu, mada zna nekad sala i da me povredi, ali ipak mislim da sam daleko otvoreniji od ostatka chatera koji su nesto mnogo uvredljivi u zadnje vreme i biraju drustvo s kime cei na koji nacin da se sale
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   14.11.08 19:24

Da,mislim da sam u pogledu sale širokogruda.Jer volim da se zezam na svoj račun a i na tudj bogme,Pa ko shvati neka shvati
[Vrh] Go down
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   14.11.08 21:50

Obozavam se zajebavati na svoj racun a fala bogu i tuđi.....pa takva sam ,... i ako se nekada uvridim to me samo drzi dva dana... i prođe me... i zaboravim sve
[Vrh] Go down
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   19.11.08 12:34

Ma samo nek je selo veselo
Ne smeta mi sala na moj racun, ne ljutim se naprotiv inezivirat cu je, sve dok ta sala ne preraste u podjebavanje.
[Vrh] Go down
Zorana76
Junior
Junior

Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   17.01.09 17:06

Ja obozavam da se zaebavam...na chatu je to malo zeznuto jer se ta shala shvati ozbiljno,i onda eto problema.Umem da prihavtim salu i na svoj racun,mada me nekad nesto i uvredi...neko nekad pretera.Moguce je da i ja pretera,u stvari sigurno preteram.Uglavnom treba imati granicu u svemu.
Sa ljudima koje licno znam je to lakse,jer znam sta smem retji,sta ne.Znam sa cime se mogu saliti ,sa cime ne.Da bih se pocela saliti sa nekom osobom koju licno znam,treba prvo da je upoznam dobro.Inace su te sale mlake i u granicama pristojnog,i nije to to.Ne volim ozbiljne osobe,krute.Volim duhovite,opustene :-) Na chatu obozavam da se zaebavam sa Cyber^frigidnom,Katjom,asfwerom,K-6...
[Vrh] Go down
coce
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 43
Datum upisa : 01.08.2008

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   18.01.09 1:45

Samo umereno u svemu i nema problema. E ne moze se uvek iskontrolisati. Ali je vazno shvatiti da se preteralo i ako treba izviniti se. A onaj ko ne prihvata salu, koji ce nam .......
[Vrh] Go down
Zorana76
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   18.01.09 2:04

A da li ti je tesko nekad retji IZVINI?
[Vrh] Go down
coce
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 43
Datum upisa : 01.08.2008

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   18.01.09 3:21

Nije mi tesko. Ranije nije islo sasvim lako. Zamalo nisam izgubio dobro prijateljstvo zbog mog oklevanja da se izvinim. Srecom druga strana imala razumevanja.
Zato ne treba oklevati sa izvinjenjem.
[Vrh] Go down
Zorana76
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   18.01.09 9:42

Naravno da ne treba oklevati,ali nekad je to tako tesko.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li shavatate salu?   Today at 12:53

[Vrh] Go down

Da li shavatate salu?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.