Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

OBRISANO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 05.11.2007

PostajNaslov: OBRISANO   07.11.08 15:21

OBRISANO NA ZAHTEV !!!

Zadnja promjena: sandinissta; 30.01.09 15:07; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: Re: OBRISANO   07.11.08 15:41

Dakle kao sto vec rekoh sacekacu pricu o chaterima Twisted Evil
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   07.11.08 16:13

Ok mislim da cu ti izaci u susret uskoro i napisati svoje vidjenje muskarca koji je svoj zivot izgradio na internetu,do tada prati Cateruse i pomozi mi da ih prebrojimo ovde ,pozz Smile)
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   07.11.08 16:19

Dil
[Vrh] Go down
julijana
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.12.2007

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 10:02

dobar dan
javljam se po pozivu
nije da nije al i ima i da jes.u bre al si me ocrnio.pa nisam bas -bas takva .ne znam za ostale al mene ima tu.ne u tolikoj meri jer ja sam ona od retkih srecnica sto se i udade preko neta.al sta ces i Bog stvori internet.
ti covece ko da me poznajes.nedao Bog da ovo procitaju moja deca ,jer im stalno vicem da to nije istina da ja nisam ovisnik.

jedino za mene ne vazi ovaj deo oko statusa.ja do njega dodjoh preko muza.a onda sam svesrdno bila draga-saveta i izborih se za majmunce
nek misli ko sta hoce ja imam samo jedan komentar
DA NIJE TUZNO BILO BI SMESNO.
ma istina zna da zaboli.ja sam srecna sto sam svesna toga.ali ima leka--samo sto vise obaveza.ovo je bolest dokolice.
leto smo proveli na jezeru bez struje i kompa.i naravno prezivela sam i ni jednom nisam pozelela da idem kuci zbog kompa.a znate l zasto.imali smo goste.prijatelje sa neta sa kojima smo se druzili.svakodnevni tel razgovori.
ali rekoh PRIJATELJE SA NETA.eto zato mi nije zao sto sam sate i sate i sate i sate , provela ovde.pronasla sam coveka svog zivota , i nove prijatelje sam stekla koji se odlicno slazu sa mojim prijateljima iz realnog zivota.
ma mislite ko sta hoce al ja sam tu koliko hocu , i kad hocu,zato sto vi ispunjavate jedan deo mog zivota. koji deo? o njemu ne moram da pisem imate ga svi vi koji ovo procitate
voli vas vasa julijana
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 12:33

Sadanissta,auuu odakle sve ovo prepisa nijew mi jasno.Aj da bude tako.A šta je Ćaterus.Da ga tako nazovem.Mladji tip,jadan nemo da fata svoju generaciju.Nema obrazovanje nema posao.Nijedna ga nece.Pa ovdje egzistira ne bi li se ogrebao da budem prosta za jedan obični sex.Jelii..Ja ne znam ko tebe ovdje vrati.Ja sam te bila izbacila jer ti volis da vredjas ljude.Ili ti je to hobi ili si to iz kuce ponio.
Decko evidetno je da si malo neobrazovan.Internet je samo jedan novi način povezivanja ljudi zar ne.Sad zavisno od naseg interesovanja,neki su ga prihvatili neki nisu.Ne osecam se pogodjenom,jer sam kao i Julija jedna od retkih koja se je ovim načinom komuniciranja i udala.Desilo se bem ga.
Svako vreme nosi svoje breme.Tvojih godina ja se nisam zamlacivala netom,zivot mi se odvijao u sporcke hale i u diskoteke,da ne pricamo putovanjima.A Danasnja ta generacija,uhvatila se kompjutera ne radi na sebi,nego ovdje trazi ostvarenje svojih egzibicija.Ove tete kojeti pominjes,kao da su ne ispunjene pa ovdje catuju.Odakle ti to samo.Šta je sa tobom,sto si ti ovdje.Pitas li se.Zato ne sudi da ti ne bude sudjeno.I upamti dan traje 24 sata.Ima se vremena za sve.Zar ne.Zato opusteno samo opusteno deckicu.Mani se jedi pakosti i zlobe,pne jedu dusu;))))Bićes ti fin kad porastes vidju ja;)))
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 13:05

veccana44 je napisao/la:
Sadanissta,auuu odakle sve ovo prepisa nijew mi jasno.Aj da bude tako.A šta je Ćaterus.Da ga tako nazovem.Mladji tip,jadan nemo da fata svoju generaciju.Nema obrazovanje nema posao.Nijedna ga nece.Pa ovdje egzistira ne bi li se ogrebao da budem prosta za jedan obični sex.Jelii..Ja ne znam ko tebe ovdje vrati.Ja sam te bila izbacila jer ti volis da vredjas ljude.Ili ti je to hobi ili si to iz kuce ponio.
Decko evidetno je da si malo neobrazovan.Internet je samo jedan novi način povezivanja ljudi zar ne.Sad zavisno od naseg interesovanja,neki su ga prihvatili neki nisu.Ne osecam se pogodjenom,jer sam kao i Julija jedna od retkih koja se je ovim načinom komuniciranja i udala.Desilo se bem ga.
Svako vreme nosi svoje breme.Tvojih godina ja se nisam zamlacivala netom,zivot mi se odvijao u sporcke hale i u diskoteke,da ne pricamo putovanjima.A Danasnja ta generacija,uhvatila se kompjutera ne radi na sebi,nego ovdje trazi ostvarenje svojih egzibicija.Ove tete kojeti pominjes,kao da su ne ispunjene pa ovdje catuju.Odakle ti to samo.Šta je sa tobom,sto si ti ovdje.Pitas li se.Zato ne sudi da ti ne bude sudjeno.I upamti dan traje 24 sata.Ima se vremena za sve.Zar ne.Zato opusteno samo opusteno deckicu.Mani se jedi pakosti i zlobe,pne jedu dusu;))))Bićes ti fin kad porastes vidju ja;)))

Zamalo pa me definisa:)))

Dobro si ti to uradio ekspertizu, samo koliko si ekspert za to, ili što napisa Veccana
loš prepisivač pitanje je. No, imaš pravo da sagledavaš stvari svojim očima i obrazlažeš svoje stavove, samo time ne izdvajaš sebe na "viši nivo" od svih nas ovde.
Elem, to je tvoje viđenje ili neko tvoje iskustvo ali tako loša konotacija svega napisanog govori nešto i o tebi o tvojoj malcioznosti, destruktivnosti a bogami i kompleksima u tako mladim godinama... Moj savet je da se malo više baviš sam sobom nego drugima.
Za čoveka koji je bogata ličnost, sa malo većim stepenom obrazovanja a i IQ žena
domaćica koja u dokolici poseti forum ili se nadje na chatu po meni je interesantna i hrabra žena, koja možda usled dokolice ili loše materijalne situacije nema mogućnosti
za posete pozorištu, koncertima itd. ali nalazi zadovoljstvo u pisanju i razmenjivanju
misli sa drugima.
Zaposlena sam i prezaposlena imam dosta obaveza i na poslu i kući. Nije tačno da
onaj ko je u virtuelnom svetu nema prijatelja sem tog sveta!!!
A što je najlepše, prijatelji se stiču i ovde. Biću presrećna kada idućeg leta odem
do Dubrovnika, Splita posetim vip-tetku ili kad ona dodje u aprilu u Beograd.
Naravno da nismo nastrane, pošto ćeš verovatno prvo to da pomisliš.
Ovde ima toliko divnih ljudi, ima ljudi koji pišu iz inostranstva jer su nostalgični i žele
da se druze, postoje na žalost i invalidi kojima je ekran kontakt sa svetom. A ako
se dese ljubav... avantura .. između ljudi , pa pobugu šta u tome ima ružnog????

Samo ću te podsetiti na jednu Andrićevu misao: Stvari imaju onakav izgled, kakav im
da naša duša.
Prema tome, možda prizor i nije tako ružan, možda ga tako vide samo tvoje oči!!!!

I još nešto otkud Ti ovde?????[u]
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 14:48

Prema tome, možda prizor i nije tako ružan, možda ga tako vide samo tvoje oči!!!!

Gde njegove oci, pa ovo je prepisao i sad pametuje. Ako se nesto prepise, pravilo je napisati odakle je preuzeto, a ne kititi se tudjim perjem.
Inace za tekst nemam komentara, necu da trosim svoju pozitivnu energiju.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 15:50

Biti dete je velika stvar.Svi smo mi pomalo velika deca.Samo se treba paziti detinjeg zaključivanja.lijeciti komplekse.Presudjivati zasto smo mi zene ovdje,je malo degutantno.SVako ima svoj apriori.Lično sebe ne mogu zamisliti bez virtuelnog svijeta.I ako imam u private obaveza i ispunjenja mali milion.Ali svoje virtuelne prijatelje volim.Volim nova saznanja,interesovanja koje zbog brzine zivota tesko sebi mogu priustiti.Ovo je lijek za moju dusu.Sam u kuci,odmaram mozak i istovremeno lutam za svojim virtuelnim prijateljima,ulazimo u najbolje diskoteke,galerije.U sobice gdje su ljudi razlicitih dobi kao i razlicitih navika.Pa to samo ovdje ima.Hehehehe.Zato mi smijesan deckic,koji kritikuje godista mozda svoje mame.Uh vaspitanje vaspitanje,pa ono je bar jeftino ono se ne kupuje,ono se iz kuce nosi;))))
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

Broj poruka : 449
Godina : 44
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 17:07

Ovo chitao vec na drugom forumu a pruzeto je je odavde:
http://www.dodirnime.com/blog/view/id_12135/title_caterusa/

e sad se pravdaj kako i shta je
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 18:32

E svaka vam cast zene sto ga proresetaste.Treba jos ovde da siri negativnu energiju i osudjuje sve sto nosi suknju za rad nekih svojih zatucanih balkanskih shvatanja.
Ja mogu samo jedno da kazem , jadna njegova zena kad je bude imao!
Ta nece moci nos da pomoli ni na ulicu a kamoli na chat.
[Vrh] Go down
julijana
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.12.2007

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 18:40

jun 2006 god.ja već 9 god se profesionalno bavim lecenjem biljem.u mojoj prodajnoj mrezi oko 1000 ljudi sa kojima svakodnevno kontaktiram.muka mi vise od ovo vam je za ono ovo za ovo.bracno stanje razvedena vec 12 god.dvoje dece -samostalni ljudi formiraju svoje porodice.slobodno vreme-aj da se poigram na kompu,pre nego sto krenem da radim kalkulacije obracune i plate.kao po pravilu tad zvoni tel i drugarice me zovu aj tamo aj vamo boli me ovo , kupicu ono i sl.a onda tog sudbonosnog 23.06.2006 moja snaja mi ukljuci krstaricu pokaza mi za chat i rece.tu mozete i raditi vas biznis i zabaviti se.ja citam i ne verujem.samo se smeju vesele cmok kisss.ko je procitao moj tekst iz poznanstva na chatu,zna da istog tog dana upoznah i svog dragog, i upoznah i vip-tetku, i ljiljanu, i mnoge mnoge druge.xxaxaxxa samo da vam kazem tetka i ja smo od tog dana zajedno ucile kako se instalira mirc ,registruje nick i kako da se borimo od pvt-a jer tu kao po pravilu znaju ko je nov.
i danas posle 2 god i 5 meseci manje vise svakog dana se ukljucim.i nimalo mi nije zao sto sam tu.bilo je dana kada sam za kompom sedela po 20h.al shvaticete vi to je bila ljubav na daljinu.odavno zivimo zajedno.zolija cete retko videti na chatu.kaze sta je trazio to je i nasao ostalo mu da se samo javne prijateljima.al sam zato ja tu i za njega i za sebe.nemam radno vreme .a radno mesto mi komp.nemam toliko obaveza jer moje proizvode sada prodaju drugi a ja jos uvek pomalo lecim prijatelje.putujemo puno.na pecanju smo svaki drugi treci dan , dolaze nam prijatelji i gajimo nase troje unucica.ja sam na kompu dok zoli radi,kad gleda nesto meni ne interesantno na tv-u.ili jednostavno sedim mu u krilu diktiram a on kucka.svi vi ovde mi znacite puno.neko me razveseli svojim prisustvom a neko svojim odsustvom.licno smo upoznali oko 50-ak ljudi.divnih ljudi.i zelimo da ih upoznamo jos jer na onih mojih 1000 poslovno-privatnih prijatelja i saradnika jos je to malo.cilj nam je milion prijatelja.pa bar da budemo pravi milioneri.bogatiji od mnogih drugih milionera.
pa zasto bi se ruzno kotiralo to CHATERUSA.ja jesam ovisna o vas i nije mi zao.deca me grde misle da je bolje da skitamo po kafanama ,ali polako shvatice oni da mi zivot sad zivimo natenane a ne gutamo ga kao u 18 ili 25.
tacno je da i moji prijatelji koji nemaju dodira sa chatom kazu da smo bolesnici.ja se uvek nasmejem i kazem pa sta cu ja sam profesionalno deformisana pa mi je tamo mesto.i tacno je da sam x puta zapostavila nesto iz reale da bi odkuckala sa nekim nesto,ali toliko ove omladine sam uspela da ubedim da mi na ludom_pansionu nismo ludaci,kao i da mi na croaciji nismo koljaci.
ma sta vam ja pisem pa svi vi prolazite isto sto i ja.
ne znam nameru pisca chateruse, ja se jesam pronasla delimice u tom tekstu.ALI SE NE STIDIM TOGA.mislim da sam obicna zena kao i mnoge druge koje srecemo na ulici,samo sto ja imam jedan + a to je znam da chatujem ili ako se nekome vise svidja ja sam CHATERUSA
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 19:03

1. Blog sam okacio na 3 foruma Ludi_Pansion,Dodirni me,Kuliranje.info,a trazim jos neke forume na kojima cu ga takodje okaciti, ko veruje da sam ja autor veruje,ko ne veruje opet dobro.
2. Hvala chaterushama na komentarima jer bez njih bi ovaj post bio mrtav.
3. Mislio sam da ovde nema ni jedne chaterushe ali ok Smile
4. Sve odgovore na komentare sam dao u postu tako da ne zelim da odgovaram na komentare jer bi to islo u nedogled
5. Ja sam sklad u neskladu nesavrsenih ljudi !!!!
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

Broj poruka : 449
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 21:03

Nije da ti ja ne verujem, ali si mogao da napishesh da si ovaj text vec stavio negde i da stojish iza njega.
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 21:23

sandinissta je napisao/la:
1. Blog sam okacio na 3 foruma Ludi_Pansion,Dodirni me,Kuliranje.info,a trazim jos neke forume na kojima cu ga takodje okaciti, ko veruje da sam ja autor veruje,ko ne veruje opet dobro.
2. Hvala chaterushama na komentarima jer bez njih bi ovaj post bio mrtav.
3. Mislio sam da ovde nema ni jedne chaterushe ali ok Smile
4. Sve odgovore na komentare sam dao u postu tako da ne zelim da odgovaram na komentare jer bi to islo u nedogled
5. Ja sam sklad u neskladu nesavrsenih ljudi !!!!

Da li si svima poslao privatnu poruku kao meni????? Ja nisam anketar a ni kladioničar !!!
Mogu, ako želiš da nastaviš sa pisanjem, da ti uradim prikaz slučaja!
Nikada ne znaš ko kucka sa one strane ekrana.
Ako bi se već radila randomizirana studija o chatu i chaterima ne verujem da bi tebi bila
poverena.
Kao "čateruša" molim te da mi se obraćaš na javnom da svi čitaju a ne na p.p.

A to što misliš o sebi da si sklad u neskaldu.... preslišaj se još jednom pre nego što
izgubiš opkladu Very Happy
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   08.11.08 21:28

Privatnu poruku sam ti napisao jer si me pitala "odakle ja ovde" a moj odgovor se ne bi uklopio u temu na ovom postu,slobodno objavi ovde poruku koju sam ti poslao a ako neces ti onda cu ja,opkladu sam odavno dobio,ti si jedna od osoba koja sluzi za dokaz da sam bio u pravu kada sam se opkladio po pitanju reakcija na blog,rekoh vec da sam na sva pitanja odgovorio u postu pa ko vidi-video je a ko ne vidi zao mi je,tako da vise necu produzavati raspravu vec samo pratiti zbivanja.Hvala,next
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   09.11.08 15:53

Privatnu poruku sam ti napisao jer si me pitala "odakle ja ovde" a moj odgovor se ne bi uklopio u temu na ovom postu,slobodno objavi ovde poruku koju sam ti poslao a ako neces ti onda cu ja,opkladu sam odavno dobio,ti si jedna od osoba koja sluzi za dokaz da sam bio u pravu kada sam se opkladio po pitanju reakcija na blog,rekoh vec da sam na sva pitanja odgovorio u postu pa ko vidi-video je a ko ne vidi zao mi je,tako da vise necu produzavati raspravu vec samo pratiti zbivanja.Hvala,next

Bravo, pa budi šmeker kao što hoćeš da se prikažeš pa podeli sa nama tu opkladu:))
Ja kao klasični primer Smile) ne spuštam se na nivo gmizavaca da objavljujem privatne
poruke.
Hajde pokušaj da budeš dzek pa je objavi sam. Ispoštuj svoj dokazni materijal:)) da ne bi
izgubio na meni na sopstvenom kvalitetu ličnosti Smile)
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   09.11.08 16:29

hahahaha

*
*

Od sandinissta Za Sonata, Yesterday at 17:59
Ima skoro dve godine kako ne idem na Krstaricu a na ovaj forum sam se registrovao u njegovim prvim danima,neki me znaju kao Kropptyv mada nikada nisam imao nick a na Krstaricu sam dolazio da bih ispitivao protokole i rad proxy servera s vama se nisam druzio mislim na chatere uopste ,a post sam okacio da bih sa drustom citao komentare i posmatrao vase reakcije jer su pale i neke opklade u vezi svega ovoga tako da se sada odlicno zabavljamo,poz,poz
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OBRISANO   09.11.08 20:19

hahahaha

*
*

Od sandinissta Za Sonata, Yesterday at 17:59
Ima skoro dve godine kako ne idem na Krstaricu a na ovaj forum sam se registrovao u njegovim prvim danima,neki me znaju kao Kropptyv mada nikada nisam imao nick a na Krstaricu sam dolazio da bih ispitivao protokole i rad proxy servera s vama se nisam druzio mislim na chatere uopste ,a post sam okacio da bih sa drustom citao komentare i posmatrao vase reakcije jer su pale i neke opklade u vezi svega ovoga tako da se sada odlicno zabavljamo,poz,poz
Ubi cu te pasce jedno.OpEt te ufatila tvoja manija.Ovaj nik ti udario u glavicu,pa oces da izazivas generala.
Zene,dobar je on deckic jer ga znam sa krstarice sa ovim nikom Kroppty,ali zna da ga ufati ponekada manija,pa laje ko kuco.U sustini je dobar deckic i nije kvaran.Ako se zblizi sa vama,samo taka zna biti prijatelj.
Sandalista ubicu te,ako mi opet nastavis ovdje mltretirati ove zene.Pa ti si frajer gdje ti je dzentlamenski manir,zar ga nijesi naucio preko .Mada sam ubedjena da si ga iz kuce ponio.Trazi luster na koji ces da mi visis brzo;))))
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 1:33

Taman posla Veco nego samo htedoh da objasnim da nisam novi i da s onim postom nikoga nisam hteo uvrediti,nego eto da napisem da nas ima svakakvih ovde kao i u zivotu.Eno napisao sam i o nama mushkima sto vatamo zjale po internetu jedan post cisto da budemo ravnopravno zastupljeni,svima hvala za komentare i sve naj,naj zelim Smile)
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 13:57

Iskrena da budem,prva sam pokusala da te demantujem,kao nisi u pravu.Braneci nazalost svoje stanovanje na net kao i sačice čatera i čateruša..Mada nas ima raznih ovdje,kao muskaraca i zena.Čas izuzecima.Kad analiziram malo dublje moj caterski staz i razgovore na pvt,ispade da si u pravu kao i za zene kao i za muskarce.
Opet kazem,izuzetaka ima.Jer ovdje ima i dosta znatizeljnih ljudi,koji su se navukli na virtuelnu putesestveniju i ne mogu bez nje.Jedan sam i ja primer.Ubi me znatizelja,volim da lutam ovim svijetom,gdje pročitam mnogo divnih komentara i razmijenim svoja misljenja sa mnogo njih.
Kao i u private tako i ovdje ima nas raznih.Nedaj boze da smo svi isti zar ne.Individualnost je nesto sto nas razlikuje od drugih,pa tako i od ovog tvog zapažanja.Oglasi ce se oni koje to ne dodiruje a koje dodiruje ono ce ostati u tajnosti;))))
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 14:08

"Postupite prema ljudima kao da su ono što bi trebalo da budu i
pomoći ćete im da postanu ono što mogu da budu"

Johan Volftan Gete

lol!
[Vrh] Go down
sandinissta
Pocetnik
Pocetnik

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 14:28

"U svakom coveku postoji bar zrno secera u njegovom srcu,ja trazim to zrno da s njim razgovaram"

Ovo nije rekao niko od poznatih i priznatih svetskih imena,to mi je rekla osoba koja mi u zivotu toliko znaci da nema reci kojima bih opisao koliko,osoba koja me je promenila i uspela da od mene bitange,protuve i olosa napravi nekoga ko danas moze da sam sebe pogleda u ogledalu.
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 14:46

"U svakom coveku postoji bar zrno secera u njegovom srcu,ja trazim to zrno da s njim razgovaram"

Ovo nije rekao niko od poznatih i priznatih svetskih imena,to mi je rekla osoba koja mi u zivotu toliko znaci da nema reci kojima bih opisao koliko,osoba koja me je promenila i uspela da od mene bitange,protuve i olosa napravi nekoga ko danas moze da sam sebe pogleda u ogledalu.

[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 14:50

Da nije chata i svega na chatu bio bih propisno uskratjen za sve ono lepo i manje lepo, za sve spoznaje i za sva zrna secera....
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 15:21

COVEK_ZVER je napisao/la:
Da nije chata i svega na chatu bio bih propisno uskratjen za sve ono lepo i manje lepo, za sve spoznaje i za sva zrna secera....

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 17:09

COVEK_ZVER je napisao/la:
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
sandra35
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 175
Godina : 46
Datum upisa : 06.06.2008

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 19:50

Evo se javljam i ja.
Da pisem biografiju svoju i time se pravdam - necu.
Ne predstavljam se lazno, ne tpi nista radi mog neta, ne pravim "kombinacije" tamo, niko me ne zapostavlja u realnom zivotu, cak napotiv 90% me smatraju : pametnom, vrednom, lepom, iskrenom... I to mi i kazu.

Ulazim na net po navici, nekada samo citam, nekada picam, nekada razgovaram, samo sto taj razgovor je poceo da biva sve redji,, a i kada ga ima uglavnom su razgovori sa zenama.
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: OBRISANO   10.11.08 23:46

Evo i ja se jednim delom uklapam u sve ovo.Volim da serfujem netom a udata sam i negde u ovu grupu od 35 godina spadam.Jedino sto mene mnogo vise forumi privlace pa ne bi nikako da nosim naziv chaterusa vec kako bih to nazvala "forumusa".
Meni vala zbivanja i ljudi nikada dosta, volim da kuckam, volim da ih citam, a nekada volim samo da cutim i pratim situacije i ko kako pise....
Eto toliko neka shvati ko kako hoce meni ljudi ni u realu a ni u virtuelnom svetu nikada nije dosta jer naprosto volim da komuniciram, sa njima.Jedino me nas jugoslovenski chat vrati u svet nasih jer u dijaspori nemam puno kontakta sa jugovicima pa mi ovde bas legne.....
Pa ko kako shvati....
[Vrh] Go down
Zorana76
Junior
Junior

Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PostajNaslov: Re: OBRISANO   18.01.09 11:02

Smile

Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:52; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: OBRISANO   Today at 18:26

[Vrh] Go down

OBRISANO
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.