Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Sta je za VAS romantika ?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Sta je za VAS romantika ?   22.10.08 21:09

Svi smo do sada skontali da je nerealno pisati o OPSHTOJ romantici.
Sto je za nekog romanticno-za ovog drugog je pak smehotres i patetika najgore vrste... Cool
Shodno tom saznanjuuuu... pozabavicemo se sta bi za NAS SAME bila romanticna situacija ili gest sunny
NAPOMONA : NE sta bi MI nekom priredili-rekli u znak NASHE privrzenosti dragoj nam & voljenoj polovini vec sta bi smatrali pod romanticnim gestom NASHE voljene osobe....
Ae sad... navalite Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
taraba
Junior
Junior

Broj poruka : 248
Datum upisa : 06.10.2007

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   22.10.08 23:48

Sve sto bi moja eventualna voljena polovina priredila, uzimajuci u obzir jedino ono sto se MENI dopada.
Ukoliko me doceka stvarima/postupcima koje ne volim, to sigurno nece biti romantika, vec iritiranje.
Verovatno isti ukusi prema odredjenim stvarima, a u koje spada i poimanje romantike, od para i pravi skladan par. Ili ne?
Ipak mislim da je tako, inace romantika vise ne bi bila to sto jeste:
obostrano uzivanje u sitnicama (moze i krupno naravno:P) koje mogu (nije obavezno al' jeste pozeljno:P) dovesti do fizickog kontakta (citaj sex) a koji ce sigurno biti mnogo pitkiji i spontaniji zahvaljujuci uvertiri zvanoj romantika:)
[Vrh] Go down
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   23.10.08 1:48

Romantika u prevodu smisljena strategija zavodjenja..
Ja sam naivna budala koja uvijek pada na stih..
skrivenu porukicu npr u dzepicu ..
a ponekad je dovoljno samo gledati voljenu osobu kako se trudi ugoditi
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   23.10.08 10:00

Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni i jos cudnije kako cesto nam bas to malo nedostaje...

Dovoljno je da mi se osmehne i pruzi ruku...Da je zgrejem u svom dzepu.
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   23.10.08 10:45

taraba je napisao/la:
Sve sto bi moja eventualna voljena polovina priredila, uzimajuci u obzir jedino ono sto se MENI dopada.
Ukoliko me doceka stvarima/postupcima koje ne volim, to sigurno nece biti romantika, vec iritiranje.
Verovatno isti ukusi prema odredjenim stvarima, a u koje spada i poimanje romantike, od para i pravi skladan par. Ili ne?
E upravo o tome i pishemo . STA JE TO sto bi se TEBI dopalo i sta bi TI smatrala konkretno romanticnim gestom. Cool
Samo teoretisanje "shta je" imamo na TOPIC-u "ŠTA PODRAZUMEVATE POD ROMANTIKOM? Smile
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
taraba
Junior
Junior

Broj poruka : 248
Datum upisa : 06.10.2007

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   30.10.08 12:40

O al si ti neka cepidlaka Razz
Morala sam debelo da prebiram po delicu zvanim memorija da bih pronasla nesto. Evo par svari koje sam dozivela:)
Prvo je usledio poziv sa recima "u toliko budi tu i tu.."
Kad sam dosla, na tom mestu me cekala ruza(bela) sa pisamcetom u kome su bile dalje indikacije..
Drugo pisamce sa mojom omiljenom cokoladicom i .. hmmm (necu vam kazem) Razz
Trece, sa flasom mog omiljenog pica..i hmmm (opet necu vam kazem )Razz
I na krajnjem odredistu on, sa svom mogucom klasikom koja podrazumeva romantiku (svece, muzika, lepo aranziran sto..)
Najbitnije od svega je sto nikad nisam ni rekla sta bi mi se svidjalo, sam je skontao sta bi mi pricinilo zadovoljstvo.

Najveci pojam romantike za mene je otici negde, recimo na kampovanje, da ne preterujem ne bas u divljinu, ipak sam gradsko dete Smile, ali ipak osecaj da si s nekim sam, udaljen od ostatka sveta.

Ili svirkanje u sred noci pod mojim prozorom, (na veliku radost komsija), rechi "imas 5 minuta da se obuces",
jos sanjiva i bunovna se hvatam za bravu auta i napipam nesto mekano (cvetic ), odlazak na reku sa cebencetom i korpom punog voca Smile

Uh gde se setih..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sta je za VAS romantika ?   Today at 15:29

[Vrh] Go down

Sta je za VAS romantika ?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.