Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

KONCERTI

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: KONCERTI   20.10.08 21:46

Ciji koncert je na VAS ostavio utisak, da li na TV-u ili LIVE... nebitno je (ma bitno je ali sta sad Laughing ) Cool
Opishite svirku i kako ste se proveli bounce cheers geek afro
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
ZiPP
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Godina : 38
Datum upisa : 11.10.2008

PostajNaslov: Re: KONCERTI   23.10.08 9:39

divlje jagode u indjiji bio je odlican koncert ko je bio mogao je da vidi 3 sata kvalitetne svirke
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: KONCERTI   23.10.08 9:48

Svi Dzonijevi koncerti i svirke na kojima sam bivao, drze me do danas.Nesto kao prva ljubav ili prvi dozivljaj sexa jos zive u meni.
Pa onda Borini, Bajagini, Atomskog sklonista.....
bilo je toga mnogo.

U novije vreme i poslednja ludo dobra svirka bila je Leb i Sol na spensu pre recimo godinu dana.Mada na zalost mnogo retko odlazim na svirke zadnjih godina
[Vrh] Go down
High_Hopes
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

PostajNaslov: Re: KONCERTI   26.10.08 21:40

Najbolji koncert na kojem sam ikad bio je R.E.M. u BG na sajmištu 21.01.2005. Jedna od mojih omiljenih grupa je pružila 2 sata nezaboravne svirke. Takođe sam iz Hercegovine potegao da gledam Duran Duran, dobar koncert, ali daleko slabiji od R.E.M. Zadnjih godina sam 2x išao u Sarajevo da gledam Gibonnija i to su bili sjajni koncerti. Vlado Georgiev je zadnjih godina 2x dolazio u moj grad i to su bili odlični koncerti. Prije rata sam u Sarajevu gledao skoro sva najvažnija imena domaće pop rock scene (3x Leb i Sol, 2x EKV, 2x Haustor, 2x Bijelo Dugme, 2x Bajagu, Čorbu, Balaševića, Zabranjeno Pušenje, pa i Lačni Franz).

Sljedeće putešestvije iz Hercegovine u BG biće uskoro u novembru, a "krivac" je Jean Michel Jarre.
[Vrh] Go down
NaraNdzaNstveNa
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.10.2008

PostajNaslov: Re: KONCERTI   26.10.08 23:13

Definitivno Simple Red u Pioniru proslog septembra, bez obzira na strasnu nostalgiju koju osetim kad se setim EKV-a u SKC-u, Sklonista na Tasmajdanu ili Corbe na Kalemegdanu (dobro, de...ne morate da se pitate koliko imam godina, ocigledno je da ih je poprilicno) Smile Odlicna svirka, publika savrsena i podmazanih glasnih zica, oni potpuno zaprepasceni jer verovatno nisu bas ni znali gde je taj Beograd...sta god da se tamo desilo, izadjosmo nikad nasmejaniji, srecniji i veseliji i jedino sto nam je svima bilo u glavama je...hocu jos! Smile[/img]
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: KONCERTI   27.10.08 21:26

Majk Dzeger,koncert odrzan u Beču prije 13 ljeta mislim.Roligstonsi po svojoj spektakularnoj bini,nesto ne vidjeno,kao i koncert Madone.Neprevazidjena energija kao i kostimografija.Normalno muzika pod jedan;))))
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

Broj poruka : 449
Godina : 44
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: KONCERTI   27.10.08 23:44

Metallica u Beogradu na Marakani,kakvo je to ozvuchenje i dozivljaj da se najezish
[Vrh] Go down
jovanov
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 58
Godina : 62
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: KONCERTI   04.12.08 16:10

Miroslav Ilic u Areni;)))
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

PostajNaslov: Re: KONCERTI   12.12.08 22:45

Tricky je napisao/la:
Metallica u Beogradu na Marakani,kakvo je to ozvuchenje i dozivljaj da se najezish

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: KONCERTI   Today at 19:14

[Vrh] Go down

KONCERTI
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.