Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   08.10.08 20:52

Pitanje za sve mada ne verujem da ce biti puno iskrenih.
Da li si nekada bio u sexi- chopu ili je to tabu tema i blam za tebe otici sa muzem, momkom, devojkom u isti.....
Ja cu kasnije a vi krenite i opalite po temi sada?
[Vrh] Go down
Speeeed
Admin
Admin

Broj poruka : 165
Datum upisa : 20.08.2007

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   13.10.08 10:09

Bio sam u Zurichu obisao sam ga malo iz zezancije....nisam nista pazario al vidio sam tijesto za juhu u obliku muskih genitalija Smile....zanimljiva juha bi to bila....pogotovo kad tijesto nabubri a zene jedu Wink
[Vrh] Go down
Bykota
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 96
Datum upisa : 15.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   13.10.08 13:21

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   13.10.08 15:27

U zivotu nisam bio u sexu shopu....Ali sam bas radoznao.Moram voditi zenu u soping, pa nek izabere nesto Smile
[Vrh] Go down
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   13.10.08 19:50

Bila jesam ali kupila ništa nisam
[Vrh] Go down
Bykota
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 96
Datum upisa : 15.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   13.10.08 23:52

pazario sam svasta
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   15.10.08 9:57

Bykota je napisao/la:
pazario sam svasta
A sta npr.... Bykota?
Evo da ne ispadne da ja samo pitam a nista ne preciziram ispricacu vam kada sam prvi put zaglavila u sexi chopu.

Bila sam devojka sa nekih 18-19 godina.Sestra moje skolske drugarice bila je student prava, i povremeno je radila sezonske poslove da bi kako tako potpomogla svoje skolovanje.Nije bila neka lepotica, bila je simpaticna a imala je zavidnu moc komunikacije sa drugim ljudima.Znala je da ubedi coveka, u najmanju ruku u nesto sto zeli.Eto tako sestra moje drugarice pocne da radi u sexi sopu (jednom od prvih otvorenih sopova u Kragujevcu) a mi smo cesto svracale na kaffu u isti.I tako mic po mic, iza paviljona zavese gde smo pijuckale kaficu i palile po koju zabranjenu cigareticu mogle smo da pratimo zbivanja u sexi shopu.

Bilo je tamo raznih figurica, "onih" stvari svih dimenzija, katalozi, lutke na naduvanje , sexi ves itd.Najsmesniji (tada, jer bile smo samo balavice) nam je bio pojas koji je visio u uglu sexi sopa koji ti pada u oci pri samom ulasku u prodavnicu a na njemu ona stvar u nekoj xxl velicini a namenjeno zenama.E uvek smo se smejale pri samom ulazgu u tu prodavnicu....
Bilo je raznih musterija.U to vreme striptiz barova, najcesce su dolazile ruskinje da pazare sa svojim vlasnicima sexi -ves.Pa onda covek koji dolazi da pita za lutku sa tri rupe, a sestra moje drugarice koliko je luda izadje i pocene da mu naduva onu lutku da mu pokaze sta sve ima....

A mi mlade lude iza zavese umiremo od smeha , ali se drzimo za usta da ne prasnemo u isti.Ahahahha ...I onda kisno popodne , dolazi jedan pokiso momak ulazeci u radnju krije pogled , i pita za gey casopise, a mi u vrisak.....covek je pobegao....( nismo izdrzale )...

Gazda sexi sopa nikada nije bio u radnji , a sestra moje drugarice bila je odgovorna za sve, ali ipak stekla sam tada utisak da se puno ljudi stidi da udje u sexi sop, a do dana danasnjega vidim da se nije mnogo promenilo.
Meni je sexi shop ostao u secanju, jer sam par puta plakala od smeha gledajuci razne ljude u raznim skrivenim situacijama.Naravno nama je islo u prilog da oni nas nisu mogli da vide a mi smo mogle da iz radoznalosti gledamo sta se desava u radnji.....
Povod za ovu temu bila je radoznalost......

Nastavice se....
[Vrh] Go down
Shejnoslava
Junior
Junior

Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   18.10.08 11:52

Naravno ,moj suprug mi redovno kupuje igrachke.
[Vrh] Go down
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   21.10.08 16:10

Redovna musterija! Obicno su to neke igrackice ili ves.
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   23.10.08 12:38

Ja sam mnogo perverzan tako da u klasicnim sex-shopovima nema nista zanimljivo za mene i moje partnerke. : Rolling Eyes Twisted Evil
Narucujem sve sto mi treba sa onih pervertido sajtova... trokrake kamilje korbace(svih velicina).. latex kostime...svakojake uniforme.... maske... okove... i josh mnogo pomagala za koje covek kad se uFati i ne zna za koj' to djavo postoji...u kojim prilikama se sluziti sa njimaaaaaaaaaa i kakooooooooooo uopshte to i radi scratch Suspect clown
Etoooo...rekoh.. a vi sad vidite sta cete... uh...
lol!
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   23.10.08 19:09

Evo adrese nemackog sexi chopa da drug Domi moze da izabere nesto za svoju partnerku.
www.orion.de
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   23.10.08 19:19

anja007 je napisao/la:
Evo adrese nemackog sexi chopa da drug Domi moze da izabere nesto za svoju partnerku.
www.orion.de
UPRAVA MOLI anja007 DA ZADNJI POST PREBACI U RUBLIKU ZANIMLJIVI LINKOVI!
Zahvaljujemo se!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
ottawa
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 34
Godina : 52
Datum upisa : 29.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   23.10.08 21:22

Jesam ali samo jednom radi znatizelje ali nisam nista kupila mada ima lepih seksi gacica i kompleta !
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   23.10.08 21:30

Nisam u zivotu bio tamo ali sam strasno radoznao...hm...ionako improvizujem tokom seksa..svasta radim i izmisljam..moram da odem da kupim gotovo....mada..mislim da sam mastovitiji od shopova I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?   Today at 21:24

[Vrh] Go down

Da li si obisao neki sexi-chop i sta si tamo pazario?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.