Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Da li glumi orgazam

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

PostajNaslov: Da li glumi orgazam   30.09.08 14:08

Preuzeto sa neta

Ako se može vjerovati različitim istraživanjima, čak 70 posto žena bar jednom u životu glumi orgazam. Obično postoje dva razloga. Prvi je taj da je vaša partnerica svjesna da joj ovoga puta neće doći, a vi se tako jako trudite da joj dođe, i time još prudužujete seks. A druga mogućnost je ta da vas želi poštediti razočaranja što je niste zadovoljili.
Iako se čini da je orgazam prilično lako odglumiti, sljedeći vam znaci mogu dovoljno uvjerljivo reći da li joj je došlo.

1. Uvlačenje glavice klitorisa
Da, dobro ste pročitali. Glavica klitorisa se neposredno prije orgazma sakrije iza okolne kožice. Kada se to dogodi, na pravom ste putu i nemojte nikako odustati. Ne samo da je to uvlačenje vidljivo, nego ga možete i opipati, pa neka vas ne brinu tamna mjesta. Najbolje je dakle da se u približavanju vrhunca namjestite u takav položaj da možete trljati njen klitoris. Tako ćete joj pružati dodatni užitak i ujedno ćete znati da li joj doista dolazi.

2. Ubrzano disanje i ubrzani otkucaji srca
Budite pozorni na brzinu njenog disanja i srčanih otkucaja. Ako se niti prije »orgazma« ne promijene, prilično je vjerojatno da je orgazam lažan. Neposredno prije orgazma se naime otkucaji srca žene snažno ubrzaju, a disanje je sve ubrzanije i dublje, a njeno tijelo preplavljuju spontane kretnje koje imaju drugačiju snagu, liniju i ritam nego tijekom cjelokupnog seksa.
3. Proširene zjenice

Pri prepoznavanju tog znaka u mraku bismo mogli imati poteškoće. A ako su svjetla upaljena, zamolite je da vas pogleda u oči kada joj dolazi (koja li bi se samo mogla oduprijeti toj romantičnoj molbi?). Ako istinski doživljava orgazam, njene će se zjenice tijekom orgazma povećati.

4. Crvene usne
Pitate se: koje usne? Odgovor je: obje. Usne na licu i vaginalne usne naime tijekom orgazma lagano nabreknu i pocrvene. Bar jedne od njih ćete tijekom njenog orgazma moći promatrati.

5. Vaginalni grč mišića
Zasigurno najpouzdaniji indikator, jer ga je gotovo nemoguće odglumiti. Tijekom orgazma žena doživi od 3 do 10 vaginalnih grčeva mišića, pri čemu je prvih nekoliko najsnažnijih. Ti grčevi stisnu vaš penis tako, da ih teško možete ne zamijetiti.

6. Nenadano znojenje
Kada osjetite da se vaša draga nenadano počela znojiti, na vrlo dobrom je putu do orgazma. Njeno je tijelo je naime neposredno prije orgazma snažno napeto i također svi mišići obavljaju crnački posao. Kada se oboje znojni umirite ležeći nakon slatkog vrhunca, mirne savjesti možete odbaciti svaku misao o glumljenom orgazmu. Ukoliko utvrdite da vaša ljubljena glumi orgazam, svakako je vrijeme za razgovor, obilje iskrenosti i razumijevanja i zajedničkog truda za istinsko zadovoljenje želja i potreba svakog od vas.
[Vrh] Go down
Bykota
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 96
Datum upisa : 15.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   30.09.08 14:12

1. Uvlačenje glavice klitorisa
Da, dobro ste pročitali. Glavica klitorisa se neposredno prije orgazma sakrije iza okolne kožice. Kada se to dogodi, na pravom ste putu i nemojte nikako odustati. Ne samo da je to uvlačenje vidljivo, nego ga možete i opipati, pa neka vas ne brinu tamna mjesta. Najbolje je dakle da se u približavanju vrhunca namjestite u takav položaj da možete trljati njen klitoris. Tako ćete joj pružati dodatni užitak i ujedno ćete znati da li joj doista dolazi.

ovo nisam znao
Shocked
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   30.09.08 21:37

Ma nemoj, sav si neiskusan.
Evo da pocnem na ovu temu prva.Ja ne volim da glumim , jer mislim da bi to islo samo na moju stetu.
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   30.09.08 22:14

Tvoji su orgazmi bili LAZNI ? E paa .. pa.. znash .. e da znash da ni moji orgazmi nisu bili istiniti Rolling Eyes lol!
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   30.09.08 22:48

Domi , pa sto si zenu naplasio, pa nije smela da ti prizna istinu.....cccc....kod mene to ne bi proslo bas tako ..... affraid
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   30.09.08 23:39

anja007 je napisao/la:
Domi , pa sto si zenu naplasio, pa nije smela da ti prizna istinu.....cccc....kod mene to ne bi proslo bas tako ..... affraid
Anja, jel se zalish ili hvalish ? scratch Rolling Eyes lol!
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   01.10.08 0:26

Hvalim se domi , ja mogu samo da se pohvalim a ti na koga se zalis drugar.....sapni mi....
[Vrh] Go down
Bykota
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 96
Datum upisa : 15.09.2008

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   01.10.08 2:00

anja007 je napisao/la:
Ma nemoj, sav si neiskusan.
Evo da pocnem na ovu temu prva.Ja ne volim da glumim , jer mislim da bi to islo samo na moju stetu.
nisam ozbiljno znao to za klitoris....ne zezam se Smile
[Vrh] Go down
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1543
Datum upisa : 15.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   01.10.08 11:54

xaxaxaxaaaa svi neiskusni offde a pricaju naveliko:)
[Vrh] Go down
Nivea
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 11:06

Ne glumatam, jer koga bih lagala, sebe?? Znam slucaj gde zena glumi, i to tako traje godina. A cela poenta price je u tome da joj potrebno nadrzivanje klitorisa da bih dozivela orgazam a glupavo joj da kaze svom muzu ili da sebe sama mazi u toku odnosa (ne znam kako on to ne oseti). Prema tome uvek govorim shta mi smeta ili prija ne ocekujem da partner nosi pasulj sa sobom kad smo u krevetu ........Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 11:18

Manjak iskrenosti i otvorenih i slobodnih prica medju parovima sta ko voli, prija mu ili ne dovodi do disharmonije, lazi, glume...
Vise me interesuje dali je vazniji vaginalni ili klitorisni orgazam
[Vrh] Go down
Nivea
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 11:23

Retko koja zena moze imati cisti vaginalni orgaznam naucno dokazno. Po meni je najbolje kada se i jedan i drugi usklade ccccccccccccc sve sam glupava:P
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 11:34

to je ok...iskreno
vidim ja da ti nista ne znas Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 12:39

No...svakako mislim da unutrasnji osecaj straha i nesposobnost da se podele intimne misli i osecanja deluje na nesposobnost potpunog dozivljaja seksa
[Vrh] Go down
Nivea
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 14:49

COVEK_ZVER je napisao/la:
to je ok...iskreno
vidim ja da ti nista ne znas Smile

Pa rekla sam bwe da ne znam;P
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 14:55

kako onda uskladjujes Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 14:57

Seksualni cin cesce je simbol za izrazavanje dominacije a samim tim je lisen zadovoljstva u dubljem smislu
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:02

Ok...ok..prisao sam temi suvise ozbiljno
necu vise Neutral
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

Broj poruka : 248
Datum upisa : 06.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:08

Gde je zavrsio moj post???
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:11

Bog sveti zna Smile
[Vrh] Go down
Nivea
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:16

COVEK_ZVER je napisao/la:
kako onda uskladjujes Smile

hahahhahhahahah netjem ti kazem tjelavi:P;))))))))))lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:18

chuj tjelavi....sve sam samo to nisam afro

idi na galeriju
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:21

ok...dopada mi se ono tjelavi..lol!
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:29

Nema veze opet cu Smile
Elem, rekoh ovako:
Kakav majstor, takav rezultat rada Smile
Salim se naravno:)
U najgorem slucaju, za dobar produkt potrebna su dva majstora. E sad ce zlobnici da kazu juuuu al je perverzna Razz
E pa nisam! Da bi sex bio uspesan, opusten, dopadljiv neophodno je ucesce i zene i muskarca. Na zalost, da li radi vaspitanja "dobra cura ne preduzima nista" ili cega vec, zene su sklone da budu pasivne u svakom pogledu.
Sex ima samo jedno pravilo: koliko dajes, toliko dobijas.
Reciprocitet je osnova svake komunikacije. Bitno je kolika je zelja da se ugodi drugoj strani, udovoljavajuci partneru, udovoljavas samom sebi, Ako takva zelja ne postoji prvo u nama samima, onda bolje promeniti partnera Smile
Sve ostalo (tehnika, velicina, poza..) je manje bitno.
Mada ne skodi ako je neko "potkovan" znanjem i poznavanjem prvenstveno svog, a i tela suprotnog pola:)
I naravno, mashta Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:37

e to je to
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:46

Jeste, to je to Smile
Aliiiii (eh da nije to ali), ima i druga strana medalje Razz
Posto je i muska strana populacije dobila svoju dozu vaspitanja (ogranicavam se na balkanske prostore koje poznajem, posto sam samo sa doticnima imala "posla") dolazi do problemcica Smile
Uh ovo i nije bas lako srociti:)
Elem i vama je usadjena slika o "cistoj" zeni sto automatski podrazumeva ono od malopre : pasivnost.
Zena ne sme da ocekuje/trazi/zahteva/ispoljava nista, bar kad je o sexu rec. Ukoliko upotrebi/primeni zelju/potrebu/mastu u najmanju ruku je okarakterisana kao "iskusna" Smile
Dilema: opustiti se, uzivati u blagodetima fizickog kontakta (koji je posledica a nikako uzrok), udovoljiti partneru i sebi (sto po meni mu dodje na isto) ili odrzati sliku (nametnutu i pogresnu)
"ciste i fine" zenice?
Bitno je da izbora ima Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 15:50

i to je apsolutno tacno

a kako premostiti celu pricu i doci do resenja

kako voditi rat uslovno receno na balkanu a da u njemu nema ni pobednika ni porazenog vec samo zadovoljnog(e) ili zadovoljenog(e)

Mozda bi pre nego sto se udje u vezu zvanu brak moglo vise pozabaviti tom temom....

Kako bi bilo da zena kaze partneru jednostavno ja volim da ti radim i da mi radis to to to to.....i obratno.Cisto da se recenica da se radi o iskustvu preformulise u ja to volim...

Prosto ZASTO UVEK TJUTIMO

Zasto ti je lakse da to podelis samnom ili nama nego sa partnerom ili partnerkom

zasto je to lakse reci ljubavnici ili ljubavniku...

koliko ne izrecenog i ne uradjenog dovodi u sumnju...

A kako zivot postane laksi kada se covek otvori ili na kraju krajeva samo preformulise svoje reci i misli...

Od balkanskog drkaj mi ga kurvo do volim kada mi radis neke lepe stvari ili kako vec...
To moze da se primeni i van kreveta...Nije isto reci idi baci smetje i ajde kad krenes napolje ponesi smetje recimo.

Milion pogresno formulisanog i izgovorenog je u nama

Sve u svemu manjak rada na sebi, vezi, odnosima uopste....
[Vrh] Go down
Nivea
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 17:09

tjelavi ccccccccccccccccc
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da li glumi orgazam   02.10.08 17:12