Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Tajna uspešnog flerta

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Sonata
Junior
Junior

Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

PostajNaslov: Tajna uspešnog flerta   26.09.08 10:02

Ako se ustručavate nekome otvoreno priznati da Vam se sviđa – neka to postane prošlo svršeno vreme, jer kako pokazuje jedno istraživanje, njoj ili njemu ćete nakon priznanja biti privlačniji.

"Priznati nekome da vam se sviđa može Vas kod te osobe učiniti privlačnijim, a uspostaviti eye contact ili se nasmešiti nekome može imati sličan efekt", rekao je dr Ben Jones, psiholog sa Univerziteta Aberdeen.

U istraživanju je sudelovalo 230 muškaraca i žena, a studija je pokazala kako činjenica sviđa li Vam se neko ili ne, igra veliku ulogu kod uzvraćanja simpatija.

Tajna uspešnog flerta je otvoreno priznati nekome kako se i šta osećate.

Dr Jones je rekao kako ovo istraživanje samcima može pomoći da ne traće uzalud vreme oko osobe koju očigledno ne zanimaju.

"Kombinujući informacije koje imate o nekome (izgled, ponašanje, govor tela) sa informacijama koliko Vam je ta osoba privlačna, možete spoznati koliko će Vaš pokušaj udvaranja biti uspešan", rekao je doktor Jones.

Drugim rečima, ne trošite vreme na atraktivne osobe koje Vam ne uzvraćaju istom merom.

U istraživanju su muškarci i žene posmatrali fotografije ljudi s različitim izrazima lica, a potom su ih slagali prema stepenu privlačnosti.

Preferencije su bile veće prema onim slikama ljudi, koji su gledali prema njima i koji su se smešili.

Možda nešto o svojoj privlačnosti možete naučiti od drugih ljudi i na koji Vam način uzvraćaju ili ne uzvraćaju simpatije

Koja je vaša tajna uspešnog flerta?
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   30.09.08 23:01

Moja ? Embarassed Shocked
Paz' 'vako...
Odem ja u kafic....
Narucim pivo (bilo koje jeftino samo da je 'ladno) da me ne izbace ko proshli put Mad
Prvo se zamislim...
Oshacujem jednu .. al' onako bash dobru...
Onda se opet zamislim.....
Onda ja prvo merkam.. merkam.. merkam ( deda mi je rek'o " sine tri put merkaj - jednom se zajebi")
E onda je pogledam ( onako zajebnano kako samo JA to znam)
Ona pocrveni...
Onda ja liznem donju usnu... namestim obrve i krenem ka njoj....
Pridjem joj...a ona... ona ne zna di je levo... sva usplahirena....
Ako joj ne klecnu kolena odmaK a ja malo udarim sa stranU i siguritza klecaju...
Ufatim je da se ne srushi od moju pojaVu...(za sisu naravno)
Razvucem "dzoker" osmeh i pitam je:" Jeli BRE... sta je ? Sta je bilo aaa? Sta me gledash ti tako cudno aaaa?"
A ona tje meni:" Gosn' Domingez,mora da vi priznam... odaFno nisam vid'la takvog dasu kao sto ste TI .. ovaaj VI... sta ste ti ? Vi ili ti ? Oprosti mi.... al' kakav frajer u nashe selo nemaaaa.. NEMAAAAAA. Da nisi ti novi uciteelj aaa? Podsecash me iz price od moju babu na jednog posleratnog ucitelja. Bash si ko on. Jel jesi aa ? aaa ?
I onda je ja presecam sa : " More ne aaaktji mi tu znash...Nego.. imash li 50 dinara? Nemam si za drugo pivo a bash mi se grlo osushilo od moj silni seksipil znas."
Leleeee... a njenoj sreci nigde kraja... ne zna sta ce jadna... i pazi .. tje mi kaze :
"Pa naravnoo da tje ti dam 50 dindzi... bree pa ti si prvi frajer koji mi trazi pare za pivo... Joaooj pa to je moj devojacki san.."
"Ae dobro de.." spustim ti je nju na zemlju iskusno ...
" smiri se.. sta sad.. nego.. reci ti meni jel se tebi ljubi samnom aa ?"
E ona ti tu poludi i odma mi zapushi usta svojim .... Razz
Pozove me je da zajebemo pivo (MOJE pivo... eeeej... bezobraznica) i da odemo iza, na parking, do njenih kola jel kaze da ne moz' vishe da izdrzi ...
I ja sta cu...
Odemo iza i odradim pos'o... 10 x ( ma mog'o sam ja i vishe nego padala u nes'ves od silnu stras'.. pa ja poliVao s'voduu...a i dekoNJcentrisali me volovi kojisu bili glaFna pokretacka snaga na njena kola kabrio... ma posle mi ljudi kazu.. ej bre Domingez, pa to volovska kola bree.. ma sta seljaci znaju.. zavidU mi samo ... bash me briga)
I onda....
Onda me trgne konobar za shankom i kaze.. : " Ae bre vucibatino, vuci se kuci *^)&##%$^#$ ti mater onu nenormalnu... gnjavish me tu - ne mogu radim popis... kunjash za shankom a cirkash tu to Zajecarko pivo 5 sati. Aeee mirsh napolje. Ne morash da platish... samo mi se bezi s'ociju"
A ja....
Ja zbunjen Shocked
Oooo Bozeee ....... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
Nivea
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   02.10.08 11:14

Koske su po meni najbolja tehnika u osvajanju. Krenesh i stanesh i pustish da ta namerna provokacija ili koska partneru zagolica mashtu. Pri tom nisi puno otkriven/a uvek mozesh okrenuti na zez a ako proguta kosku onda si uspela i na pravom si putu:)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   02.10.08 11:27

Mozda lepo srocen kompliment koji mora biti potpuno iskren
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   06.10.08 21:24

Nivea je napisao/la:
Koske su po meni najbolja tehnika u osvajanju. Krenesh i stanesh i pustish da ta namerna provokacija ili koska partneru zagolica mashtu. Pri tom nisi puno otkriven/a uvek mozesh okrenuti na zez a ako proguta kosku onda si uspela i na pravom si putu:)

U potpunosti se slazem s tobom, samo eto ja to ne znam (barem ne osobi do koje mi je stalo)
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   07.10.08 9:20

COVEK_ZVER je napisao/la:
Like a Star @ heaven

Mislim da je ovo vrlo uspešan prvi korak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   07.10.08 18:11

Sonata je napisao/la:
COVEK_ZVER je napisao/la:
Like a Star @ heaven

Mislim da je ovo vrlo uspešan prvi korak.

mislim da je to jedan prvi korak koji vodi pravo ka neuspehu (za muvanje) ali vodi nekom prijateljstvu (praznom)
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   07.10.08 20:09

Citat :
Prilicno subjektivno KorisnickoIme...mozda je stvarno tvoj licni dozivljaj takav, ali sta je tu je...

Ako pocetna hemija izostane ili uopste ne postoji onda mozes raditi bilo sta, sve tada vodi ravno u neuspeh
[Vrh] Go down
Sonata
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   08.01.09 22:35

Čarolija uspešnog flerta je u igri.
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   09.01.09 12:13

Sve dok je neko raspolozen da se igra...Ako nije...ne postoji nacin da se flert pretvori u caroliju. Pretvori se u odbojnost i antipatiju.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tajna uspešnog flerta   Today at 6:01

[Vrh] Go down

Tajna uspešnog flerta
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.