Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Da li prevaru treba oprostiti?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
taraba
Junior
Junior

Broj poruka : 248
Datum upisa : 06.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 15:05

milica_chobanica je napisao/la:
Jednostavno ne mogu da zamislim sebe kako kazem: Razumem dragi da si me prevario iz ljubavi prema drugoj zeni. Hvala ti sto ipak hoces da ostanes samnom, jer te je ona verovatno sutnula. Divno je sto si tako posten, jer samo posteni varaju iz ljubavi. *ebote koji bih ja imbecil bila!!!!! Tacno toliki da nista bolje ne bih ni zasluzila!!!!!
Isto tako, ako bih se odlucila za hopa-cupa - kakav bih ja to oprostaj mogla da trazim????!!!! Naravno da imam potpuno pravo da se kresem sa kim god hocu, ali odakle mi pravo da trazim od nekog da to tolerise? Uostalom, ja nisam toliko postena i osecajna zena da skacem s jednog na drugi. I cenim sebe bar tolicko da ne bih nikad ni oprosila ni trazila oprostaj.

Hahaha nasmejah se Smile) Lepo si ovo opisala, mada, po meni, ne mozemo bas da idemo u extremite.
Zivot se sastoji od iskusenja i odabiranja. Ali i od (nadam se) pameti i odoljevanja istim Smile. Desi se da ides ulicom, vidis dobro"parce" i pomislis: "ovaj bi bas bio za mezetluk Razz
Sto ne znaci da ces da ga zbrznes za jednonocni "hopa-cupa" Smile

"Od pomisli do reci veliki je korak, od reci do dela jos veci"
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 15:16

Moderato_Kantabille je napisao/la:
samo zena sazdana od plemenitosti,ljubavi,postenja MOZE DA PREVARI!
Samo takva moze i da izgubi !
nemoralna zena koja juri za sexom kao za osnovnom hranom,kojoj nije vazno skim je i koliko puta je ...koja je na putu za pakao jer joj je emocija ravna tacki zamrzavanja nemoze da ima svoju emiriju i nemoze da se seti koje joj je iskustvo bilo poslednje
Takva zena,nije tema ove rasprave,nego....da li ili ne,prevaru treba ili neeeeeeee oprostiti.
NARAVNO DA TREBA!
Samo ovom prvom tipu zena kojima se to desilo najmanje iz potrebe za sexom,nego iz potrebe za ljubavlju i ne stalno i ne uvek,nego ejdnom....ili nijednom,ali ce se desiti jednom,ili mozda i nikada,TREBA OPROSTITI>
Naravno, a neka se zapita nekada i druga strana zasto ga je voljena osoba prevarila, neka krivca potrazi u sebi.
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1819
Datum upisa : 26.11.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 16:50

ana35 je napisao/la:
samo zena sazdana od plemenitosti,ljubavi,postenja MOZE DA PREVARI!
Samo takva moze i da izgubi !
nemoralna zena koja juri za sexom kao za osnovnom hranom,kojoj nije vazno skim je i koliko puta je ...koja je na putu za pakao jer joj je emocija ravna tacki zamrzavanja nemoze da ima svoju emiriju i nemoze da se seti koje joj je iskustvo bilo poslednje
Takva zena,nije tema ove rasprave,nego....da li ili ne,prevaru treba ili neeeeeeee oprostiti.
NARAVNO DA TREBA!
Samo ovom prvom tipu zena kojima se to desilo najmanje iz potrebe za sexom,nego iz potrebe za ljubavlju i ne stalno i ne uvek,nego ejdnom....ili nijednom,ali ce se desiti jednom,ili mozda i nikada,TREBA OPROSTITI>
Naravno, a neka se zapita nekada i druga strana zasto ga je voljena osoba prevarila, neka krivca potrazi u sebi.

Znaci daje se na znanje,daje se na znanje!!!

Svi vi kreteni koji ste prevareni od zena sazdanih od plemenitosti,ljubavi i POSTENJA ste totalni idioti ako joj prevaru ne oprostite.Jer je Vasa krivica za to sto ste je naterali da ode sa drugim u krevet,a ne njena.Ona nikako ne bi,ali ste vi negde pogresili.Lepo je rekao Domingez.Kako nije otisla na kartanje sa drugaricama,ili da hekla zavesu...
O muskoj strani ovoga puta necu,jer smo mi muski ionako genetski predodredjeni da varamo,pa ako cete da tolerisete, vi zene i prastajte.
[Vrh] Go down
http://www.tor iza tjoska.co
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 16:55

"jer smo mi muski ionako genetski predodredjeni da varamo,pa ako cete da tolerisete, vi zene i prastajte."

Ovcice uglavnom to i radimo Smile
Il' se zena pomiri s' tom cinjenicom, il' ce da pati, il' ce da bude sama pa nece imati ko da je vara Smile

Bitno je da izbora uvek ima Smile
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1819
Datum upisa : 26.11.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 17:11

taraba je napisao/la:
"jer smo mi muski ionako genetski predodredjeni da varamo,pa ako cete da tolerisete, vi zene i prastajte."

Il' se zena pomiri s' tom cinjenicom, il' ce da pati, il' ce da bude sama pa nece imati ko da je vara Smile

Namerno nisam napisao da je ovo varanje muskaraca koje je genetski predodredjeno izrekla taraba.Znao sam da ce da se nafata ko pijan za tarabu lol! Neka ce draga tarabice da pati,neka da ostane sama,neka da se pomiri sa tom cinjenicom,ali nisam video da si napisala onu najvazniju kategoriju.Neka ce i da vara,zar ne? scratch
Nekad mi je zao zena sto MORAJU da tolerisu genetiku lol! lol! lol!

A kada bi se malo udubili u to sto sam rekao ,da ako hocete zene vi tolerisite i prastajte, shvatili bi sta je pisac hteo da kaze.

A da ne morate da lupate slatke glavice geek (to cemo vam mi muski) lol! ja opet ponavljam PREVARU ma iz kako "plemenitih" pobuda da je ucinjena ne treba tolerisati niti prastati.
[Vrh] Go down
http://www.tor iza tjoska.co
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 17:34

Jebo mater,sad svi ispadamo neki moralnisti.Neko bi oprostio prevaru neko ne bi;))Ali ne polazimo od činjenice da je brak,ruza koju treba zalivati sa obe strane.Znači ,ja mislim da svaki uzrok ima svoju posledicu,ili je mozda neko nadzak rodjen,oce da izigrava kazanovu ili zavodnicu.A i to ima razlog zasto radi.

Ali sam ubijedjena,nema toga ko ne bi prevario partnera.Samo treba da se sklopi prostor i vrijeme.Kao sto se muskarcu dize djoka,na dobre none ili sike.Tako i zena skakuce na paznju,slatkorecive rijeci.Doma ima nekog čangrizavog kao muzica,a kolega na poslu,zgodan ,pazljiv slatkoreciv.Pade ona ko kruska.
Znaci tu nema pravila,iskusenja vrebaju podjednako i muski i zenski rod.Ali individualno se svako od nas nosi sa grizom savjesti,oce li otici u avaturu ili nece;))))

Sad,zene tacno je prastaju vise,hehehe.Sad ce one vade radi djece to rade.Lazu kucke,rade radi sebe.Kad bi sve zene bile situirane imale dobar posao,da vidimo koliko od njih bi oprostilo prevaru.Nijedna.Boje se ici sa suknicom u svijet i zaraditi koricu leba,jer imaju sonju koji im resava egzistenciju.
A muskarci kao sto sam vec rekla,boje se ostati sami,ipak nije lako naci sluavku,pa trpe prevaru...

Sujeta je golema stvar.niko od nas nije toliko uzdignut,da bi presao preko bilo koje greske partnera,a tek da ide u krevet sa drugim,uzass.Ja bih se odmah zapitala,sta to ta ima a ja nemam.Znači ima nesto.Onda neka se nih dvoje krpe.ja odoh u nove pobjede ili ostah sama.Bolje biti sretan sam nego nesretan u dvoje;)))))
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 17:52

Crna_ovca_chata je napisao/la:
taraba je napisao/la:

Namerno nisam napisao da je ovo varanje muskaraca koje je genetski predodredjeno izrekla taraba.Znao sam da ce da se nafata ko pijan za tarabu lol! Neka ce draga tarabice da pati,neka da ostane sama,neka da se pomiri sa tom cinjenicom,ali nisam video da si napisala onu najvazniju kategoriju.Neka ce i da vara,zar ne? scratch
Nekad mi je zao zena sto MORAJU da tolerisu genetiku lol! lol! lol!

A kada bi se malo udubili u to sto sam rekao ,da ako hocete zene vi tolerisite i prastajte, shvatili bi sta je pisac hteo da kaze.

A da ne morate da lupate slatke glavice geek (to cemo vam mi muski) lol! ja opet ponavljam PREVARU ma iz kako "plemenitih" pobuda da je ucinjena ne treba tolerisati niti prastati.

Ovcice primam se ja i za nesto drugo ne samo za tarabu Razz A da si malo pazljivije citao, ne bi ti promakla moja recenica:"svi su nekad bili prevareni i svi su nekad varali". Osim toga, vidi se sta ko napise, ne moras da naglasavas ili ne Smile Naravno da i zene varaju, inace nece "gi primi crna zemlja" sto bi rekli u moje selo Twisted Evil

Prastanje? To uopste ne zavisi od nas, nego od osobe kojoj potencijalno ide oprostaj. Nekome neces oprostiti ni nacin kako jede, a nekome ces sve Smile
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 194
Datum upisa : 12.12.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   22.08.08 19:47

a sta ce te drugo...?
[Vrh] Go down
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1543
Datum upisa : 15.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   27.08.08 12:36

Prevara jednom znachi isto kao i 5 ili vise, sto znaci nema prastanja.
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   27.08.08 15:05

Prastala sam , nije to nista strasno.
Moja pokojna baba uvek je govorila , pamti pa vrati.....
[Vrh] Go down
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   27.08.08 16:22

".....a prastati - to je osobina Bogova!"
Ko voli da se oseca "bozanstveno", siroko mu polje!!! Ja sam samo ljudsko bice, nemam osobine Bogova i ne prastam. A da pamtim da bih vratila - ne bih se nikad poistovetila sa onim sto smatram mizerijom.
[Vrh] Go down
issidora
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 59
Godina : 34
Datum upisa : 28.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 1:22

Najlakshe je oprostiti, ali kako zaboraviti?
[Vrh] Go down
stene
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 93
Datum upisa : 27.05.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 9:02

praštanje radi vishih interesa da zaboraviti se nemozhe zato se i prevare kriju da se nebi prashtale ili zaboravljale.
[Vrh] Go down
Slovenska
Junior
Junior

Broj poruka : 217
Godina : 55
Datum upisa : 05.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 9:03

Montoya je napisao/la:
Prevara jednom znachi isto kao i 5 ili vise, sto znaci nema prastanja.

Potpisujem Montoya

Slovenska
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

Broj poruka : 449
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 10:04

issidora je napisao/la:

Upravo tako potpisujem ovo gore Smile
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 22:04

issidora je napisao/la:

Oprostiti, ali ne i zaboraviti.
[Vrh] Go down
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1543
Datum upisa : 15.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   28.08.08 23:39

ana35 je napisao/la:
issidora je napisao/la:

i tako "vrzino kolo"beskrajno se vrtite u krug:))

affraid
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 12:58

Montoya je napisao/la:
ana35 je napisao/la:
issidora je napisao/la:

affraid

E vala bas si u pravu. Odlucite se, il prastas il' ostavljas. A kad prastas, ide u kompletu. Ebes ti to prastanje ako vremenom natices na nos Smile
Ne valja raditi stvari polovicno:)
I da pitam, sta se radi sa tim "nezaboravljanjem"? Drzis ga u sebi da bi patio/la celog zivota?
Mislim, stvarno...
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 14:50

Neko ovde napisa, oprostiti ali ne zaboraviti.
Ajde neka kaze jedna, ali samo jedna zena na forumu, koja ce imati toliko srce da zaboravi.Mada nikada i ne prica , i mozda nikada i ne pominje, setice se kada tada necega sto ju je povredilo u zivotu....
Iskreno da me pravi budalom celog zivota i to pred svima, oprostila mu ne bih , jer ne bih bila u stanju da gledam da neko sa mnom brise patos.
Ali da me prevari (pa ja to slucajno emotivno vezana osetim)ili slucajno izleti ja bih mu recimo vratila.
Ne odmah ali kad za to dodje trenutak.
A sto da ne?
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 15:20

Ako se ide tom logikom a zasto se onda lepo ne sedne sa supruznikom i dogovori: ajmo mi lepo da se zabavljamo sa strane... ti nadji ljubavnicu-ja cu ljubavnika i tako.. svi zadovoljni...
Pa onda kad se posvadjash sa ljubavnikom dodjesh kod muza i isplacesh mu se lepo.. pa te on onda uteshii...ili obrnuto... ma milina!
E moja Anchiii Smile))))
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 16:10

Domingez je napisao/la:
Ako se ide tom logikom a zasto se onda lepo ne sedne sa supruznikom i dogovori: ajmo mi lepo da se zabavljamo sa strane... ti nadji ljubavnicu-ja cu ljubavnika i tako.. svi zadovoljni...
Pa onda kad se posvadjash sa ljubavnikom dodjesh kod muza i isplacesh mu se lepo.. pa te on onda uteshii...ili obrnuto... ma milina!
E moja Anchiii Smile))))
Basketball Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 21:42

Domingez je napisao/la:
E moja Anchiii Smile))))
Jaoj Domi pa ja sam pisala uopste, na ovu temu.A sto se tice supruznika, ja samo mogu reci jedno.Sto se mene tice, neka me vara, ali da ja to ne vidim.Nisam od onih zena sto tufaju po novcaniku ili dzepovima trazeci dokaze, niti proveravam njegove mobilne telefone, niti pravim ljubomorne scene.Ali za uzvrat trazim isto.Toliko o akceptiranju.Mislim da je ok, posle 15 godina braka.Imam drugarice koje su nalazile kondome muzevima po pantalonama.Nije to lep osecaj, zasigurno, kad zena uhvati da pere muzevljev ves i naleti na kondom,preturajuci po dzepovima."Pa sta trazis ", pitala sam je posle svega."pa neznam "bio je odgovor.
Ja nikada po dzepovima ne gledam, moram priznati da sam mu jednom oprala i vozacku dozvolu, par puta novac......ali poverenje treba da se ispostuje lol!
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   29.08.08 23:57

taraba je napisao/la:
Montoya je napisao/la:
ana35 je napisao/la:
issidora je napisao/la:

affraid

E vala bas si u pravu. Odlucite se, il prastas il' ostavljas. A kad prastas, ide u kompletu. Ebes ti to prastanje ako vremenom natices na nos Smile
I da pitam, sta se radi sa tim "nezaboravljanjem"? Drzis ga u sebi da bi patio/la celog zivota?
Mislim, stvarno...
Ne zaboraviti, ne znaci misliti stalno na to i patiti.Zar se takve stvari mogu zaboraviti?Ostaju zakopane u proslost.
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 2:55

ana35 je napisao/la:
taraba je napisao/la:
Montoya je napisao/la:
ana35 je napisao/la:
issidora je napisao/la:

affraid

Mislim, stvarno...
Ne zaboraviti, ne znaci misliti stalno na to i patiti.Zar se takve stvari mogu zaboraviti?Ostaju zakopane u proslost.

Kod mene bar tako ide; ili oprostim i zaboravim, ili ostavljam.
Nema sredine Smile
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 9:27

A sto nije sportska disciplina?
vise od 10 puta ....tek bronza ???(
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 14:27

Žene takođe imaju svoje motive za vanbračne veze, a to su hladnoća, nemar i osećanje zanemarenosti od strane supruga. Žena koja se u braku oseća odbačenom, neprihvaćenom, zapostavljenom i manje vrednom, sklona je promeni seksualnog partnera. Ona koja u bračnom seksu ne doživljava nikakvo zadovoljstvo već se u njemu čak oseća iskorišćenom, ima potrebu da proveri kako to izgleda sa drugim muškarcem. Ima i žena koje koje na neverstvo podstakne osvete suprugu za njegovo neverstvo.

Pojedine žene kažu da su u vanbračnu vezu uplovile zbog muževljeve neuviđavnosti, samoživosti, autoritarnosti, nerealne ljubomore i drugih negativnih emocionalnih stavova. Sve to je ponekad samo puka ženska potreba da se opravda i zaštiti pred samom sobom. Druge pripadnice ženskog pola izjavljuju da su u vanbračnu vezu ušle iz čiste dosade, zato što u braku ne nalaze pravu afirmaciju svoje ličnosti i mogućnost da provode vreme koje će im doneti zadovoljstvo. Mali je broj žena koje ostvaruju vanbračnu vezu jer smatraju sebe potpunim ličnostima samo onda kada neprestano osvajaju druge muškarce i kad mogu sa njima neprestano da se poigravaju.

Kod nas se muško neverstvo smatra prednošću, a ne manom, mada je velika istina da žena u braku ne voli muža - preljubnika, ali nije voljna ni da se uda za mutavka i previše mirnog muškarca. Privlače ih muškarci sa ugrađenim mehanizmom osvajanja, šarmeri, i sa takvima češće ulaze u brak. Tek kasnije shvataju da postaju domaćice i „zatočenice u kući”, a on i dalje ostaje šarmer i osvajač van kuće.

„Ako su muškarci neverniji od žena, postavlja se pitanje s kim oni to varaju svoje žene?”, pitaju se muškarci.
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 15:01

"Motivi" me ne zanimaju.
Izgoor moze da bude i beli zidovi- "jbtee ceo zivot su mi beii zidovii u kucii...muz je kriv-idem da se malo seksam- bice mi lakshe" lol!
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
ana35
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 17:08

Oooo medo, bas si sve lepo teorijski objasnio:)))
Bravo za tebe!!!
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 17:20

A sto nije sportska disciplina?
vise od 10 puta ....tek bronza ???(

Zlobno, nema sta:)
Mogu samo da se nasmejem Smile
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   30.08.08 18:00

ana35 je napisao/la:
Oooo medo, bas si sve lepo teorijski objasnio:)))
Bravo za tebe!!!

Jel treba i praktichno???? lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da li prevaru treba oprostiti?   Today at 10:52

[Vrh] Go down

Da li prevaru treba oprostiti?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next