Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

HELP - Opekoh se

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
sandra35
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 175
Godina : 46
Datum upisa : 06.06.2008

PostajNaslov: HELP - Opekoh se   26.06.08 1:08

Koji sam ja talican lik......ispekoh kaziprst i palac na levoj ruci i to celom duzinom, i to bas sada kada (ali ovaj put zato sto ja zelim da postanem nepusac) ostavih cigarete a nikakva krema protiv opekotina nema u kuci.

A vase opekotine?

Ne fizicke nego i psihicke, dusevne, emocionalne,.......

E, mene ovo stvarno boliiiiiiiiiiiiiiiii
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: HELP - Opekoh se   26.06.08 17:06

A moje opekotine!!!!hm.Opekotina vatre ima lijeka.Ali opekotina koja tinja u duši,nema lijeka bar za duze vrijeme.
Opekoh se jednom prije 10 ljeta.Toliko je to dugo tinjalo u meni da se zamalo ne zamonaših.Uh kad se sjetim danas svega toga,nasmijem se do besvijesti,koja sam bila luda.Danas nema toga ko me moze tako opeći,danas sve sa rezervom prihvatam.I ne dam se.Jer sta ce meni sva dobra ovog svijwta kad svojoj duši naudim....
Zato dragi moji drage moje ne daj te se,kupite suncobran da vas sunce ne opece,zarulje ne dirajte da vas opeku.Nikog nije vredan da zbog njega patite i da vam dusu pece neko ko vas nije vredan paznje.Jer ne treba patiti za nečim sto vase i nije bilo a vi za to niste znali.Vjera u gospoda nam daje snagu da korcamo naprijed.Jer gospod nikome ne daje pretesko breme da ga ponese.Glavu gore poslije svake oluje je sunce,a vatra koja se ugasila,jos tinja i jedan vetrić vas opet zatalasa i digne u nebo;)))
[Vrh] Go down

HELP - Opekoh se
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.