Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Cijena virtualnog života

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1543
Datum upisa : 15.01.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   26.08.08 23:49

anja007 je napisao/la:
Ja sam nedavno svratila kod jedne drugarice na kaffu, i tamo se zatekne jos jedna pa prica krene o bolestima, o smrti pobacajima joj uzas.Sedim tako , a uzivela sam se bas, jer na mene svaka zivotna prica drugih ljudi ostavi utisak, a ne mogu da krenem.Nije fora, zena dosla , taman pocela sa zalopojkama a ja u pola da odem.Niti tamo niti vamo,a onda posle izvesnog vremena nekako uhvatim trenutak da kazem dovidjenja, pa dodjem kuci, skuvam sebi kaffu i nakacim se na neki od foruma , citajuci i smejuci se na razne teme.
Eh da vi znate kako forum , i net mogu nekada da ti opuste misli.U principu nikako da se pretera, ali u vakome slucaju bolje nego ispijati kafu sa lokanim tracarama.
Meni je draze citati nekada i forume nego biti u drustvu sa kojekavim zenetinama...
A vama?

ko jos voli destrukciju.Ovde smo bash iz razloga da zaobidjemo apatiju.Smile)) lol!
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   27.08.08 7:20

E` ova ti dobra recenica:Meni je draze citati nekada i forume nego biti u drustvu sa kojekavim zenetinama...
A vama?

Zato ja visim ovde i ne posecujem vise biblioteke Smile
[Vrh] Go down
neven_
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 86
Godina : 7
Datum upisa : 10.02.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   29.10.08 16:00

Evil or Very Mad Twisted Evil
Mnogo mi je zao sto sam brisao ... Oprostite, tekst nije dobar!!! - otisao je na ispravku, - bit ce nanovo postavljen nakon sredjivanja !!!

Zadnja promjena: neven_; 07.11.08 21:59; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
taraba
Junior
Junior

Broj poruka : 248
Datum upisa : 06.10.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   29.10.08 18:03

Ako je meni ovde ista jasno, tu me seci!!!
A naj-nejasnije mi je sledece:
sta ce ti bre toliki zarezi???
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   29.10.08 18:57

Nevene ,svako ima razlog sto je ovdje.Svi smo mi i neko.Ovo kucaju prstici iz naseg komsiluka,zar ne.Ali ovdje se ne vidi ni lice,ni pice,sto bi rekao nas narod.A lica iz komsiluka se prepoznaju.Ovdje ces kucati sa bilo kime,ali dokle.Pitanje ostaje otvoreno,dok se izujemo i pokazemo ko smo,da li smo mi oni kakvog nas ocekuje suprotna strana.
I jos nesto čemu pominjanje pojedinih nikova.Lično znam ko je ...,ko je i ....To su dvije divne osobe,sa kojima sam ista pila kaficu.I ne dozvoljavam bilo kakav dijalog u vezi njih dvoje.Izvini tebe ne poznajem. O tebi ne znam ama bas ni jednu rijec.Ali ovdje smo da se zezamo,da i nesto naučimo,da se upoznajemo.Jednostavno da nam je lijepo,a ne da palimo vatru.Kisss veliki i jedno izvinjenje za moje rijeci i hvala za dalji razgovor koji ima poentu,bez vredjanja i iznosenja tudjes vesa;))))

Zadnja promjena: veccana44; 01.11.08 17:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
neven_
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: nesmotrenost   29.10.08 21:14

Izvinjavam se Venccana, to je bio pisan, tekst, bio prije, i samo sam ga kopirao i odtuda taj propust...U pravu si. I ja postivam gospodjicu S. - Znam da je dobra i divna osoba.
Izvinjavam se ucinjjenom propustu, izbrisacu... Ne neviknut sam sluziti se recima iza ledja, kako u javnom tako u virtalnom zivotu. - A Forum je dobar, -
Nema tu prljavog vesa...! Hvala ti na ukazanom propustu!
Nece se vise ponoviti.
- Veliku krivicu nosim sam- lol!

Zadnja promjena: neven_; 29.10.08 21:26; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Da bude vise radosti, vedrine i smeha i zabave - u postovanju nasih vrlina i mana.)
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   30.10.08 12:19

kisss faco tebi za to;)))Bem ga svi mi imamo svoje krizne minute normalno ne treba da nam je strana ta rijec,izviniiiiiiiiiiiiii;))).Jos jednom hvala;))))
[Vrh] Go down
neven_
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   31.10.08 15:56

veccana44!
Mislim da ste vi pravnik:
Nadam se dobar...
Smeli se forumu, biti sloboda misljenja i sloboda pisanja... Suceljavanja misljenja na odredjenim temama.
Sme li se na Forumu reci kad neko laze. Da ti sedopada ili ne dopada. I zasto se ne sme upotrebljavati, nick nekog Chatera, u tekstu, pisanom, ako se on ne vredja, ruznim psovkama, nacionalno... ( Pitam jer ste mi vi ukazali na propust ). pisanja dva nicka, sa kojim ste, eto, pili kafu, pa otud i dupli standardi..
Licno ovo se ne odnosi na njih... Vec na pravnopitanje, odnosa chatera, komunikacije, slobode govora i misljenja...
Dali trebamo ljubiti laz, ne reci istinu... Dali trebamo zagrliti varku,s senku u dobrim odnosima , sa njima popiti kafu...
- Ili je dobro za forum da se samo pise - Helo, Cao, Ljubim, Cmok...
Znam da su i u restoranu dobre hrane, podeljeni stolovi, i da svaka osoba iz jelovnika, hranu narucuje posebno, a razna hrana na stolu, cini stol lepim sarenilom razlicitosti, koja zblizava...
- Ps-
Moze li se podici tuzba, protiv vlasnika Sajta gde su ti prava bezraznlozno ugrozena - bas nesto razmisljam!! cheers Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   31.10.08 18:39

Pokushacu da ja dam odgovor na ovo.
neven_ offtopic si Smile Ovo pitanje je za PRIMJEDBE. U tom kutku iznosimo sva nasha zapazanja negativna, postavljamo pitanja gde zahtevamo brz i konkretan odgovor, itd itd...
Elem.. da se ja vratim na pitanje..
"Smeli se forumu, biti sloboda misljenja i sloboda pisanja... Suceljavanja misljenja na odredjenim temama"
- Odgovor je : Da naravno, sve dok se ne predje granica neukusa.
Znaci - nema vredjanja Smile

"Sme li se na Forumu reci kad neko laze?"
- Da naravno, ako neko na odredjenoj topic debati iznese oprecno stanovishte i vi imate dokaze za iskazanu optuzbu. Naravno da ne dolazi u obzir iznoshenje lichnih podataka (bez saglasnosti tog cije seinformacije i iznose) radi razotkrivanja ili intimnih stvari iz zivota.

"Da ti se dopada ili ne dopada."- NEdopadanje zemalja, vera, konkretnih licnosti se nece iznositi zato sto samom tim (posredno-neposredno)mozemo uticati na necije mishljenje o toj zemlji,veri,osobi... a to nam nije cilj naravno. Ovo nije mesto za pisanje-sastavljanje bilo kakvih crnih listi Evil or Very Mad

"I zasto se ne sme upotrebljavati, nick nekog Chatera, u tekstu, pisanom, ako se on ne vredja, ruznim psovkama, nacionalno... ( Pitam jer ste mi vi ukazali na propust ). pisanja dva nicka, sa kojim ste, eto, pili kafu, pa otud i dupli standardi.."

- I ovo se odnosi na ono gore napisano objashnjenje. Ko je sa kim bio... rekla kazala.... ko je koju..kad..gde... Suspect To necemo tolerisati na forumu.
Ogovaranja, prepucavanja-NE

"Licno ovo se ne odnosi na njih... Vec na pravnopitanje, odnosa chatera, komunikacije, slobode govora i misljenja..."

-Na forumu LUDIPANSION kao i na svakom drugom forumu, postoji pravilnik ponashanja i svako registrovani korisnik se putem same registracije obavezao na poshtovanje istog.OFFTOPIC postovi ce biti brisani- zato sto ste svi naravno vec iscitali gore pomenuti PRAVILNIK Rolling Eyes
Istina je da za nekoga kazesh da je homoseksualac npr (ako jeste) ... ali to NAS ne zanima. Sam forum i teme su osmishljene tako da idemo u smeru zdravog druzenja i zdrave debate. Sve mimo toga (kao shto sam vec napisao) -nece postojati Evil or Very Mad Cool

"Moze li se podici tuzba, protiv vlasnika Sajta gde su ti prava bezraznlozno ugrozena - bas nesto razmisljam!! "

- lol! Naravno da mozesh. Pa to je ustavom zagarantovano pravo, da svako ko iole smatra da su njegova ljudska i gradjanska prava narushena-pravdu potrazi u sudu geek cheers
Nadam se da sam bio makar malo od pomoci scratch Cool
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
neven_
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   01.11.08 1:06

Domingez - Hvala!!!
Razumeo sam.. Pokusat cu se drzati pravila, pa i onda kad smatram da nisu u redu... Ovo je tekst koji sa zadovoljstvom citam, Vise puta.., Domingez,- pitanja sam postavio iz, razloga, - bio sam, Banovan. - U meni je sad, danas nesigurnost, smem li i koliko upustati se u diskusije, a da se to opet ne desi... Pitao sam Venccanu, - smatram, da je to nenjo delo, ne zameram, joj, i ja bih na istii nacin za isti razlog isto ucinio, ali ta dela se nisu desavala na ovom forumu... Cesto su moji tekstovi provokativni, ne zlom namerom, vec razmazenost zivota sabijam u razmisljanje, zeljom da se uvek nesto menja i da nam bude bolje... Znam da ova vrsta pisanja, nije za ovu postavu- temu, ali', oprosti ovde je zapoceta, pa da se tu i zavrsi...
Venccani, pozdrav, Basketball ja sam samo igrac, ili malena kapljica,na asvaltu...
Nisam tako teska osoba, kao sto su moji tekstovi...
cheers cheers Hvala cheers cheers
[Vrh] Go down
ottawa
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 34
Godina : 52
Datum upisa : 29.01.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   03.11.08 7:01

ZNAM, sigurno da vise od pola vas ovde je razvedeno mada mislim i vise neke koje su jos same svrstavam u tu kategoriju.Muski koji su tu nije im vazno dal pored sebe imaju zenu jos jedna i to sto dalje nije na odmet,dok one koje imaju los nacin zivljenja sa svojim odavno odabranim partnerom(suprug samo na papiru za komsije i rodjake) zele i ne libe se da to ucine jer im je dosadan ljubavni zivot.Pa hajdemo na druzenja i na net koji im je bogom dan za tako nesto jer moj suprug je upoznao mnoge zene koje preko neta zele da uspostave kontakt krijuci se od svog "dragog" sto je po meni toliko ogavno i plitko,toliko pateticno i nemoralno da je za svaku osudu! Ovo je moje misljenje koje je satkano od cinjenica sad ko se prepozna sta cu mu ja Smile)))))))
[Vrh] Go down
ottawa
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 34
Godina : 52
Datum upisa : 29.01.2008

PostajNaslov: lj   03.11.08 7:08

neven_ je napisao/la:
Domingez - Hvala!!!
Razumeo sam.. Pokusat cu se drzati pravila, pa i onda kad smatram da nisu u redu... Ovo je tekst koji sa zadovoljstvom citam, Vise puta.., Domingez,- pitanja sam postavio iz, razloga, - bio sam, Banovan. - U meni je sad, danas nesigurnost, smem li i koliko upustati se u diskusije, a da se to opet ne desi... Pitao sam Venccanu, - smatram, da je to nenjo delo, ne zameram, joj, i ja bih na istii nacin za isti razlog isto ucinio, ali ta dela se nisu desavala na ovom forumu... Cesto su moji tekstovi provokativni, ne zlom namerom, vec razmazenost zivota sabijam u razmisljanje, zeljom da se uvek nesto menja i da nam bude bolje... Znam da ova vrsta pisanja, nije za ovu postavu- temu, ali', oprosti ovde je zapoceta, pa da se tu i zavrsi...
Venccani, pozdrav, Basketball ja sam samo igrac, ili malena kapljica,na asvaltu...

CE GE bas si lepo napisao svaka cast procitla sam sve i jasno je ko dan mada vidim da su pravila samo za one kojima se nesto svidja pa mozda to bila i neka pisana ruzna rec ali ako njih ne interesuje onda to nije po pravilniku,o boze !
lol! study
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   03.11.08 10:30

ottawa je napisao/la:
neven_ je napisao/la:
Domingez - Hvala!!!

CE GE bas si lepo napisao svaka cast procitla sam sve i jasno je ko dan mada vidim da su pravila samo za one kojima se nesto svidja pa mozda to bila i neka pisana ruzna rec ali ako njih ne interesuje onda to nije po pravilniku,o boze !
lol! study
Slusajte nije bar tako;)))))))))bem Vas lude i istovremeno volim;))
Mozete pisati ,sta vam je merak.Ja i tetka kad smo ovo napravile,mislim i na speeda naseg sefa.Dogovorili smo se nema banovanja.Jedino ako neko bas nekoga puno vrijedja.Iznositi svoja iskustva i svoja misljenja normalno je,zasto pisati a bojati se da Vas neko banuje.Ja vam dajem rijec niko Vas ne moze banovati.Jer forum je za ljude koji pisu iznose svoje ja.Ovdje oni pokazu ko su i koliko su obrazovani.Ovdje nije bitno kisss,pusss kao na catu.Ovdje se pokazujemo u pravom svetlu ko smo.Koliki nam je dijapazon obrazovanja kao i dijapazon srdze gnjeva i bijesa ako nosimo u sebi.
Ja se licno borim za forumase od kojih mogu nesto nauciti a kisss,pusss imam doma,ne fali mi;)))
Zato Nevene upati niko te ne moze banovati,pisi opusteno.Cemu bojaznost!!
Zato sto je evidentno da si puno obrazovan,pa da te banujem jer mi smetas.NEEEEEEEEEE ja takve volim.Kao i sve koji kad pisu naucim nesto,prodube moje misljenje o necemu;)))
[Vrh] Go down
neven_
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Nesto Glupo   03.11.08 21:04

Ako umrem neka u tvom
oku zablista
suza.
Ne jedna, vec dvije
jedna za tebe
druga za mene
*
Htedoh pisati:
Hajde glupko napisi nesto glupo:
Pitaj:
Zasto se stvarao svet iluzija u svetu osamljenosti, tastine i tisine?
Pisi glupko o ljudskoj gluposti... O otrovanosti bezboznih dusa.
*
Nece, Neven- Nevenu, glupko pisati - tu dobroga nema:
Nema iskrenosti, - nema razloga, - nema bola.
Nista nema...Praznina, uvelo, razneseno, zgazeno, pogazeno, i puno rupa i puno nerviranja i mnogo skitanja.
E, moj glupko...
Virtualno losi dani za tebe.
*
A nekad davno si citao, glupko, - kako su pisali stari Grci da je boginja Afrodita, zena lepote, zena ljubavi i zena
plodnosti, obojila bele ruze,- ruze cistote i nevinosti, svojom bojom krvi u crvene ruze,- u ruze strasti i ljubavi, u
zalog svoje silne ljubavi za obicnim smrtnikom,- mladicem-pastirom Adionisom kojeg u lovu smrtno rani divlja svinja.
I ja lutam Boginjo !
Iluziom:
Chatom!
*
Cudnovat je Chat, - bajka usamljenih osoba, koji dane i sate zive cekajuci da budu ono sto nisu. A na chatu se sve
moze, mozes odjebati, mozes najebati. Mozes se prepoznati, druziti i zabavljati i zljubiti.
A, glupko, od svega najmanje voli zaobilazenje istine, - kad restatujes komp, a ja te citam na krstarici.
Zar nije lepse reci, pobro sa tobom mi nije dobro ?
Ponekad se dva jezika dodirnu, bez potrebe, u reci, u zlom pisanju, a tako ne zele, ni silovito ni gromko, a ponese ih
samo ostrica zvana prkos, - dokazivanje.
Glupko, misli glupavo, radi glupavo, zivi glupavo,- takav se rodio, i umret ce takav. Znajuci da se veliki ljudi radjaju i
da se oni ne pisu ni u mojoj, ni u vasoj prici. Oni su sebe doastojni. Vreni dubini svojih osecanja i svojih dela.
I kad nisu ta dela velika, oni hodaju prkosnon nikad ponosno:
I oni idu na druzenje Chatera, Jer su mnogo iskreniji od vas koji suzu brisete iza monitora.
_glupavi_glupko_

Srecan je onaj koji može svoju tugu
pretvoriti u latice ruža
a suze u sjaj jutarnje rose…
geek geek geek
( Moderator nek odluci gde smestiti ovaj bezveze tekst)
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   03.11.08 21:07

Halo Bing, ovde brat...Cijena..prava sitnica Smile

Ali hajde....Sto se mene tice mislim da nema cenu...Ako se misli na cenu koju moguce da neki ili mnogi plate razvodom, zato sto se krijuci muvaju po virtuelnom svetu, koji ne retko preraste i u real onda je to ipak neka cena. Ako neko ima nameru da bude ono sto nije a sto bi zeleo da bude, pa se to po obicaju prepozna ili otkrije opet u realu i to ima cenu i to padanja vrlo nisko i ravno na dno.
Ali ako pokusavaju da pronadju svoju izgubljenu dusu, ako pokusavaju da pronadju sebe, ako vezbaju dikciju, misli, brzinu misli, recenicu, razmenjuju iskustva, nauce nesto ili mnogo, ili se jednostavno odmaraju onda to definitivno nema cenu.
Licno nemam potrebu da se krijem niti to radim.Prija odredjene vrsta skrivenosti ili pre izolovanosti i mogucnosti da budes ili ne budes prisutan kad to sam zazelis ali nikako da se nabaci maska lazne snage.Sta vise komunikacije i kontakti i prisutnost u javnosti su moj zivot i izvor prihoda za moju porodicu ali sam ipak najpoznatiji chater u mojoj porodici i svi znaju da mi je to omiljeniji vid komunikacije, koja mi snazno doprinosi da o ljudima naucim jos vise, da mi komunikacija pomogne da shvatim razlicitost, da cujem kako misle drugi, i da kroz to vidim gde sam ja.Komunikacija sa mnogo ljudi odjednom je nesto fascinantno i jedino jos poneka druzenja u kafani ili na utakmici to mogu da zamene.Ali sam vise ubedjen da je recimo cena kafanskog sveta skuplja od virtuelnog.
[Vrh] Go down
atila73
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   05.11.08 5:18

Ova poruka je namenjena nick otawa
Nisam neko vreme dolazio na forum ali sam chuo da si me spominjala u kontekstu da sam manijak, molim te ako ti nije problem da mi to lichno potvrdish sa josh jednom rechenicom meni upootjenom. I nemash razloga da se krijesh iza nekih nickova, i stvarno mi je iskreno zao ako ti nisam izashao u susret vezano za sexualne ambicije koje ochigledno si imala prema meni pa si sad ucveljena poshto sam te sigurno oladio.Smile) Shta da ti kazem, nekom je zivot majka nekom matjeha.....Smile))) kissssssssssssssssssss
[Vrh] Go down
julijana
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.12.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   05.11.08 9:31

ova poruka je namenjena atila73
ni ja nisam neko vreme dolazila na forum al kad videh tebe eve i mene.
znas atilice ima i lepih manijaka.slatkih umiljatih, elokventnih.chat-manijaka.aman mani manijake,vataj se stapa pa na pecanje.posto ja nemam nikakvih seksualnih ambicija ka tebi,priustih sebi jutarnje zadovoljstvo da se oglasim na temu ti.
ebe ti se bre sta ko pise o tebi, pa i ja....
sssshhhhiiissssssssssssssssssss
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   05.11.08 12:08

O Atila nisam cula da si manjak posto, al si dobar frajer na l.p-u osto.....
Kis tebi manjaku pa neka se prica sta se prica, ja te dozivljavam kao normalnoga lika....
[Vrh] Go down
atila73
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   05.11.08 14:49

Volim i ja vas:))))
Nego nek se javi otawa obetjavam da netju da se skidam i jurim je po forumu............Smile))))) lol
[Vrh] Go down
neven_
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   05.11.08 22:52

Znaci Ipak nece biti sex- sa
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   Today at 21:22