Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Cijena virtualnog života

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Cijena virtualnog života   11.05.08 11:26

Koliko vas košta chatanje?
Da li vam se ikada dogodilo da zanemarite nekog ili nešto zbog chata?
Da li ste ikada propustili neku dnevnu obavezu, npr. spremiti ručak u vremenu u kojem ste planirali to učiniti, ili bilo što slično (manje kvalitetno odradili posao za koji ste plaćeni)?
Znam po sebi da mi vrijeme jednostavno klizne iz ruku kad sam online.
Kakva su vaša iskustva?
Ne očekujem neke ispade iskrenosti, tj. čisto sumnjam da će itko imati muda priznati tako nešto, al evo hrabro pitam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   11.05.08 18:26

Nema lazi ni prevare Smile
Jutros sam ionako .....preozbiljna, tako da, evo cu prva pa iskreno!

Jeste dogodilo mi se da zanemarim nekoga ili nesto radi cata, u jednom momentu sam zanemarivala samu sebe, sto me je najvise i ljutilo.
Dnevne obaveze nisam zanemarivala - bar nesto u cemu sam bez obzira na cat bila odgovorna.

I istina je, bar u mom slucaju, da se realan zivot gleda drugcijim ocima pod uticajem virtuelnog. Da se na neki nacin sve cini lakse - a u sustini i nije. zato i nestanem ponekad, da vratim sebi osecaj realnog i virtuelnog, da umem bolje da ih delim.
Koliko me kosta?
Sada nista, jer sam "stari" cater, pa sam valjda naucila sve zamke, koliko me kotao?

Kostao me: vremena, zivaca (za ne poverovati dozivljavala sam sve nikove s kojima sam pricala kao osobe, nikog nisam vredjala i svima prilazila iskreno i otvorenog srca)

Iskrenost me kostala, cat ne, Niko nikome ne moze biti kriv za zablude koje imaginacijom napravi u svojoj glavi! A masta..................cini svasta!!!

Evo bilo je iskreno.
[Vrh] Go down
dejan11
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.05.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   12.05.08 22:02

bilo mi zanimljivo u pocetku...mozda sam u tom periodu nesto zaboravio ili propustio...sada mi na chatu tezak smor..imam tri prijatelja tamo i samo sa njima komuniciram..najcesce ostavim nick i zabavljam se nekim drugim stvarima..cesto se sada pitam sto uopste dolazim?svo moje pisanije na chatu se uglavnom nalazi na kvizovima...najiskrenije sto sam mogao!mozda sam i slagao u vezi jedne stvari ali o tom potom..neka ostane tajna...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   13.05.08 1:34

dejan11 je napisao/la:
bilo mi zanimljivo u pocetku...mozda sam u tom periodu nesto zaboravio ili propustio...sada mi na chatu tezak smor..imam tri prijatelja tamo i samo sa njima komuniciram..najcesce ostavim nick i zabavljam se nekim drugim stvarima..cesto se sada pitam sto uopste dolazim?svo moje pisanije na chatu se uglavnom nalazi na kvizovima...najiskrenije sto sam mogao!mozda sam i slagao u vezi jedne stvari ali o tom potom..neka ostane tajna...Smile

Moj covek lol! lol! lol!

Igra kvizove kao i ja Smile)))))))0
[Vrh] Go down
ptica_trkacica
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 14
Godina : 43
Datum upisa : 11.05.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   13.05.08 12:21

meni je lijepo na chatu.........jer....necu vam kazem...... Smile)))))))))[/b]
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   14.05.08 13:37

sandra35 je napisao/la:
Nema lazi ni prevare Smile
Jutros sam ionako .....preozbiljna, tako da, evo cu prva pa iskreno!

Jeste dogodilo mi se da zanemarim nekoga ili nesto radi cata, u jednom momentu sam zanemarivala samu sebe, sto me je najvise i ljutilo.
Dnevne obaveze JESAM zanemarivala - nesto u cemu NIsam bila odgovorna.

I istina je, bar u mom slucaju, da se realan zivot gleda drugcijim ocima pod uticajem virtuelnog. Da se na neki nacin sve cini lakse - a u sustini i nije. zato i nestanem ponekad, da vratim sebi osecaj realnog i virtuelnog, da umem bolje da ih delim.
Koliko me kosta?
Sada nista, jer sam "stari" cater, pa sam valjda naucila sve zamke, koliko me kotao?

Kostao me: vremena, zivaca (za ne poverovati dozivljavala sam sve nikove s kojima sam pricala kao osobe, nikog nisam vredjala i svima prilazila iskreno i otvorenog srca)

Iskrenost me kostala, cat ne, Niko nikome ne moze biti kriv za zablude koje imaginacijom napravi u svojoj glavi! A masta..................cini svasta!!!

Evo bilo je iskreno.

U potpunosti se slažem sa svim što si iznela.........Mnogo me je emocija koštalo, jer sam relativno kratko na chatu, do pre godinu dana nisam ni znala da postoji takav način komunikacije. Sreća da postoje i iskreni ljudi na netu pa se sva razočaranja lakše prebrode.

[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   23.06.08 15:09

Ćat sam od prvoga dana shvatila,kao popunjavanje dana,koji mi je ponekada bio predugacak,Jer 24 sata koliko traje jedan dan,treba biti organizovan i nedozvoliti sebi da te obuzme monotonija ili kolotečina.Da ne znaš šta ces sam sa sobom.Tako da ja na cat ulazim kad mi dosadno,kad nemas sta da radim.Čat za mene nema nikakve razlike od private.Iz razloga sto ovo tipkaju prstici iz nasega komsiluka.Tako da me niko nije povrijedio.Na čatu se ponasam kao i u private.Ne dam nikom da mi udje u bit,nikome nista ne poveravam.Što kazem na private bilo kome to cu reci i na javni čat.Stojim vazda iza svojih riječi.Jer ne dozvoljavam sebi da vodim aberove i da se bavim sa rekla cula kazala.Nikada na cat nisam usla u repliku zbog sebe,jer sam opustena,boli me uvo šta ko misli o meni.Jer znam i svesna sam ko sam u private.Znala sam da pravim greske,da ulazim u repliku,zbog net svadjalica.To nisam radila,sto nisam znala da su one to,vec mi ih bilo zao.Jer sam vidjela da im je net jedino mjesto gdje one dolaze do izrazaja.Tako da sam se povukla,sad bi me boljelo uvo,sta ce ko reci za takve bolide i nikada ih ne bih branila.Jer kad čoveku pruziš prst a on hoce ruku.Odmah činim stop i dovidjenja.
Mislim da je net leglo,alapača,leglo dokonih ljudi,bez posla.Pa umisle da su neko i onda gledaju kako da ti ime srozaju.Nego svijet je mali pa se sve zna.Moj savet za net je zezaj te se,smej te se a i pokazite svakome gdje mu je mjesto,baš kao u private;))))
[Vrh] Go down
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   23.06.08 15:38

veccana44
Mislim da je net leglo,alapača,leglo dokonih ljudi,bez posla.Pa umisle da su neko i onda gledaju kako da ti ime srozaju.Nego svijet je mali pa se sve zna.Moj savet za net je zezaj te se,smej te se a i pokazite svakome gdje mu je mjesto,baš kao u private;))))

Prilicno tacno. A ovaj drugi deo je malo teze ostvarljiv. Zezati se - ok. Al kad se svi oni sjate na nekog, tesko je ostati pri zezanju a poslati ih tamo gde zasluzuju da budu...
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 194
Datum upisa : 12.12.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   23.06.08 16:30

Kakav bre virtualni zivot...kompjuter zovete virtualnim zivotom.
To je samo vid komunikacije...
Po tome i chitanje knjiga ispada virtualan zivot...
Gledanje ''TELEVIZIJE'' je onda najveci virtualni zivot...

----ubedite ljude da pobacaju TV aparate, da ne zive virtualno -----hyhyhyhy

p.s. nekad su ljubavnici pisali pisma jedno drugom...( bilo je romantichnije slazem se ... ) sad pisu E-mail ( elektronsko pismo ) hyhyhy

Zadnja promjena: BRNNN; 23.06.08 16:45; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   23.06.08 16:39

milica_chobanica je napisao/la:
veccana44

Prilicno tacno. A ovaj drugi deo je malo teze ostvarljiv. Zezati se - ok. Al kad se svi oni sjate na nekog, tesko je ostati pri zezanju a poslati ih tamo gde zasluzuju da budu...
To si u pravu,ali se moramo izdici iz toga.Vratiti im istim njihovim zargonom.I onog momenta kad zaklopiš,lap top.Zaboraviti da oni kao takvi postoje,jer ako ih primimo srcu,propadosmo,zato NE DAJ SE INES....,))
[Vrh] Go down
Margita
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.12.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   25.06.08 16:37

Evo malo i ja na tu temu:
Stari sam cater vec 9 godina, bilo je raznih soba i sobica , kafana i sl. ali nekada je sve bilo mnogo lepse. Ne zato sto je bilo novo i nepoznato vec zato sto je bilo mnogo iskrenije , cednije i sa ciljem upoznavanja i druzenja. Danas je po meni chat pun nekih drugih ljudi ( cast izuzecima) zeljnih da prazne svoje negativne naboje i lece svoje komplekse... zasto je tako da ne filozofiramo. Nekada je chat za mene bio deo dana trcanje sa posla pa pred ekran , sada je povremena navika zelja i zal za onim nekadasnjim.
A kod mene licno: bilo je i ljubavi i patnje i traceva i podmetanja i razocarenja ali eto sve skupa velika skola , tehnika nosi cuda sa sobom.... Ma ja bi vam mogla pisati "Chat-memoare" hahaha Eto toliko ...
Pozdrav i kako ko zeli : chat ili ne.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   18.07.08 21:01

BRNNN je napisao/la:

p.s. nekad su ljubavnici pisali pisma jedno drugom...( bilo je romantichnije slazem se ... ) sad pisu E-mail ( elektronsko pismo ) hyhyhy

Jesssssssss,maloooooooo sjutraaaaaaaaaaaa.Provedes mozda ti ili ja,Marko janko po deset sati pored računara,zaboravis na mnoge dnevne obaveze iiiiiiiiii,sta je to pisanje ljubavnog pisma ili izgubljeni sati vremena.To nije virtuelno,nego kakav je zivot,hehehe.Jer ljubavno pismo kad se pisalo,premo toga si proveo setajuci po parku pola dana,vazduh kusao,none protegao,usput se pozdravio sa nekim,ovako pored racunara,tijelo se izmori,kusa se dim cigarete i sta,hehe to je vid komuniciranja.hhahaahahahaah(jes malo)
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   28.07.08 8:42

visoka.
Zauzima i vreme i nerve.
pocinjem da shvatam besmisao.mozda sam u 4 godini cata,shvatila da ovakav vid komunikacije obavlja svaku funkciju civilizovanog coveka ali apriori "gushi"emociju ,stvarajuci laznu sliku o zivotu koji se ne vodi tako kako se i oseca dok se lupka po tastaturi.
zavarava,postavlja lazni filing i odvlaci od realnosti.
mislim da je klasicno drzanje za ruke,shetnja parkovima i poljupci u svitanje,kontakt koji redovno treba upraznjavati.bez obzira na godine,zabavljanje ili bracni status.
naravno,to je samo moje razmishlanje i ne znaci da svi tako treba da misle.
[Vrh] Go down
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   28.07.08 10:48

Moderato_Kantabille je napisao/la:
visoka.
Zauzima i vreme i nerve.
pocinjem da shvatam besmisao.mozda sam u 4 godini cata,shvatila da ovakav vid komunikacije obavlja svaku funkciju civilizovanog coveka ali apriori "gushi"emociju ,stvarajuci laznu sliku o zivotu koji se ne vodi tako kako se i oseca dok se lupka po tastaturi.
mislim da je klasicno drzanje za ruke,shetnja parkovima i poljupci u svitanje,kontakt koji redovno treba upraznjavati.bez obzira na godine,zabavljanje ili bracni status.

Sve je to tacno, pa ipak, i dalje - dosta vremena mnogi od nas provode na netu... Uz gomilu ovih losih stvari ima ponesto i lepo. Steknu se neki zaista dragi prijatelji koje u reanom zivotu nikad ne bi sreli. Ako to shvatimo i prihvatimo na pravi nacin, nema ni lazi, ni prevare, ni lazne slike, ni ustezanja, ni potajnih zelja.... samo iskreno prijateljstvo.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   28.07.08 17:09

visoka.
Zauzima i vreme i nerve.

Sve je to tacno, pa ipak, i dalje - dosta vremena mnogi od nas provode na netu... Uz gomilu ovih losih stvari ima ponesto i lepo. Steknu se neki zaista dragi prijatelji koje u reanom zivotu nikad ne bi sreli. Ako to shvatimo i prihvatimo na pravi nacin, nema ni lazi, ni prevare, ni lazne slike, ni ustezanja, ni potajnih zelja.... samo iskreno prijateljstvo.
Slazem se sa vama dvijema.....cekaj me ja cu sigurno doc,čekaj me i kada cekanje dojadi svakom......kaze nasa Desanka Maksimovic(ima malo i te;))))
[Vrh] Go down
jovanov
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 58
Godina : 62
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   07.08.08 9:14

visoka.
Zauzima i vreme i nerve.

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Vanja
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 4
Godina : 47
Datum upisa : 06.08.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   07.08.08 11:30

Sve to postoji i svi ste u pravu,svako na svoj nacin.Ono sto je bitno hvala Bogu postoje ljudi koji su ljudi,koji znaju sta je pravo drugarstvo i sa kojima mozes provesti divne trenutke.Internet je korisna stvar,narocito za ljude koji su vani ili koji su toliko zauzeti pa nemaju vremena da upoznaju ljude.Svi ste svesni da je covek bogat onoliko koliko prijatelja ima,sve ostalo su nijanse.
Ako se neko preseli u neki grad gde ne poznaje nikog moze vremenom upoznati ljude ali ne toliko brzo koliko moze preko neta.Takodje ne moze saznati o njima onoliko koliko moze preko neta.Ipak svi smo mi opusteniji tu.Neko vise,neko manje.Morate priznati da je olaksavajuca okolnost kada o nekoj osobi vec imate stvorenu sliku a onda je upoznate.U svakom slucaju sto se mene tice upoznala sam mnoge ljude.Neki to jesu,neki nisu.Zivot ide dalje.Sto kaze veccana44 kada ugasis racunar oni koji nisu vredni paznje ne postoje.Toga se i ja pridrzavam.Nikada ne gledam unazad.Ono cemu se radujem je to sto mogu upoznati jos divnih ljudi.Posebno bih izvojila nick vip-tetka.Po njenim recima svi ste divne osobe tako da jedva cekam da postanem clan "ludih pancionaca".Toliko od mene za sada Smile
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   07.08.08 13:58

veccana44 je napisao/la:
visoka.
Zauzima i vreme i nerve.

Slazem se sa vama dvijema.....cekaj me ja cu sigurno doc,čekaj me i kada cekanje dojadi svakom......kaze nasa Desanka Maksimovic(ima malo i te;))))
Kad se skidate sa chata (droge)...? Ooo ocu vas zezam (majo...necu mogo) hyhyhy...
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   07.08.08 16:32

BRNNN je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
visoka.
Zauzima i vreme i nerve.

Kad se skidate sa chata (droge)...? Ooo ocu vas zezam (majo...necu mogo) hyhyhy...

A ti?
kad se skidash ti ?
lol!
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   07.08.08 19:27

BRNNN je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
visoka.
Zauzima i vreme i nerve.

A ti?
kad se skidash ti ?
lol!

hehehe,on;)))vidis koliko je umeracio,valja se na ledja,digo sve cetiri u sesnest;))prija mu izgleda cat;))
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   08.08.08 10:03

da bi se neko skinuo,treba prvo da se popne.A da bi platio cenu cata,treba da bude bar 5 godina
Onda je sve isplatio i sa kamatom ali nemoze da postane bankar i dalje su kamatne stope visoke Smile
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   14.08.08 16:42

Ponekad mi je takva kontuzija u glavi i pitam se toliko puta sta cu ja ovde.Usla sam sasvim slucajno.toliko se emocija pomesalo u meni i bas sam neke ljude dozivela kao likove, a ne kao nickove, zato sam ponekad bila i povredjena, ljuta, srecna,....
Sada sve cesce razmisljam da potpuno izadjem jer me reci jedne drage osobe teraju na to.Onda ni tu osobu vise necu citati, ali prevazici cu sve, ziveti isto kao i pre.Mozda shat stvarno nije za mene.
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   14.08.08 18:20

Sve sto te ne ubije ojaca te !
Dobro doshla u svet,ljubavi i pakla,istoka i zapada,tame i svetla.Pokushaj da budesh svoja i tudja.....
Sacuvati srce jeste nemoguce,dushu takodje ...ali....
ako zelish,trenutak zlata vredan,iskustvo,suze i ne planirash da se udajesh....
Slobodna se prepusti catu i uzivaj !
U suprotnom,
zagrli parkove,oseti ljubav i shetaj.....Smile))))))) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
Anonimus
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 61
Godina : 41
Datum upisa : 15.05.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   14.08.08 18:26

ana35 je napisao/la:
Ponekad mi je takva kontuzija u glavi i pitam se toliko puta sta cu ja ovde.Usla sam sasvim slucajno.toliko se emocija pomesalo u meni i bas sam neke ljude dozivela kao likove, a ne kao nickove, zato sam ponekad bila i povredjena, ljuta, srecna,....
Sada sve cesce razmisljam da potpuno izadjem jer me reci jedne drage osobe teraju na to.Onda ni tu osobu vise necu citati, ali prevazici cu sve, ziveti isto kao i pre.Mozda shat stvarno nije za mene.

U životu nastupi trenutak kada bi trebalo da prestanete da očekujete da postanete onakav čovek kakav biste želeli da postanete i da to jednostavno odmah postanete............
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   15.08.08 18:46

BRNNN ::

To kaze on?
Da poludish kolko je ne tacno Smile
Pa on prvi zna za sve to samo nece da prizna ....nesme!
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   19.08.08 13:14

14.08.08 17:20

--------------------------------------------------------------------------------

Sve sto te ne ubije ojaca te !
Dobro doshla u svet,ljubavi i pakla,istoka i zapada,tame i svetla.Pokushaj da budesh svoja i tudja.....
Sacuvati srce jeste nemoguce,dushu takodje ...ali....
ako zelish,trenutak zlata vredan,iskustvo,suze i ne planirash da se udajesh....
Slobodna se prepusti catu i uzivaj !
U suprotnom,
zagrli parkove,oseti ljubav i shetaj.....)))))))

Smile Vec sam u bracnim vodama i zato se i pitam sta cu ovde, ali iako hocu da prestanem, svaki put se vracam i kazem sebi "jos samo ovaj put, da vidim koga ima".
"Sve sto te ne ubije ojaca te"
Bas tako, u nekim stvarima sam bas ojacala.:)Bas mi prija da procitam ovako nesto.
[Vrh] Go down
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1543
Datum upisa : 15.01.2008

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   20.08.08 2:41

chista lutrija..........gubljenje vremena...mada i to ponekad ima smisla:)))
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   22.08.08 19:27

BRNNN ::

To kaze on?
Da poludish kolko je ne tacno Smile
Pa on prvi zna za sve to samo nece da prizna ....nesme!

hyhyhy...vid' ti nje sve zna...( aj plati pitje...)

p.s. ugasis kompjuter i o'ma ti crkne virtuelan zivot...e nije ferrrr...
[Vrh] Go down
ana35
Novajlija
Novajlija

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   25.08.08 17:29

p.s. ugasis kompjuter i o'ma ti crkne virtuelan zivot...e nije ferrrr...[/b][/quote]

BRNNN zasto si uvek tako surovo realan?Smile))) (ne kazem da nisi u pravu)

Da li je virtuelni zivot u kompjuteru ili u glavi?
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   25.08.08 20:31

Ja sam nedavno svratila kod jedne drugarice na kaffu, i tamo se zatekne jos jedna pa prica krene o bolestima, o smrti pobacajima joj uzas.Sedim tako , a uzivela sam se bas, jer na mene svaka zivotna prica drugih ljudi ostavi utisak, a ne mogu da krenem.Nije fora, zena dosla , taman pocela sa zalopojkama a ja u pola da odem.Niti tamo niti vamo,a onda posle izvesnog vremena nekako uhvatim trenutak da kazem dovidjenja, pa dodjem kuci, skuvam sebi kaffu i nakacim se na neki od foruma , citajuci i smejuci se na razne teme.
Eh da vi znate kako forum , i net mogu nekada da ti opuste misli.U principu nikako da se pretera, ali u vakome slucaju bolje nego ispijati kafu sa lokanim tracarama.
Meni je draze citati nekada i forume nego biti u drustvu sa kojekavim zenetinama...
A vama?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Cijena virtualnog života   Today at 21:19

[Vrh] Go down

Cijena virtualnog života
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next