Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   11.05.08 11:22

Ispričavam se ukoliko sam nekoga povrijedila

A sada Vi !!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
ptica_trkacica
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 14
Godina : 43
Datum upisa : 11.05.2008

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   13.05.08 12:25

povredim....voljenu osobu....nesvesno....mozda i svesno....ne znam... Sad(
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   14.05.08 14:41

Pravih se rechi uvek kasno setim
odgovor znam kad ostanem sama...
Reci ponekad mogu da budu presudne u nasem zivotu. S godinama sam naucila da uvek pohvalim, kazem nekom da mi nedostaje, kazem da volim, udelim kompliment. Sve ono sto pomislim i kazem. Dok sam bila mladja mozda mi je jezik bio brzi od mozga, medjutim, s godinama sam uspela to da isbalansiram. Nikada nije kasno ispraviti verbalnu gresku u ponasanju. Izvinjenje uvek moze da se iskaze, bez obzira da li ce biti prihvaceno ili ne, bar sebi olaksamo.
Treba se osloboditi pakosti, zlobe, zavidnosti. Kada se toga oslobodimo i mi zracimo blagoscu, koja se moze videti u nasem izrazu lica, postupcima, a i iz nasih usta izlaze mnogo lepse reci upucene drugima.
Sredjujuci svoje misli i osecanja shvatam da precesto nisam razmisljala o recima koje upucujem svojim najmilijima. Nisam ih povredjivala, daleko od toga, ali nisam im ni dovoljno pokazala koliko mi znace i koliko ih volim

A da li drugi razmišljaju o tome koliko bola i patnje nanose nama......i na koji se nacin tada treba ponašati?
[Vrh] Go down
High_Hopes
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   30.07.08 23:18

Tesko, nisam takva osoba.
[Vrh] Go down
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   31.07.08 10:16

Desavalo mi se... i jako se lose osecam zbog toga. Recimo, bila mi je uzrecica da u sali kazem - Mamicu ti... Meni jako draga i bliska osoba je jako patila zbog smrti majke. Ma koliko se kontroslisala - par puta mi se "omaklo". Ne mogu opisati koliko sam se jadno osecala....
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   31.07.08 14:25

milica_chobanica je napisao/la:
Desavalo mi se... i jako se lose osecam zbog toga. Recimo, bila mi je uzrecica da u sali kazem - Mamicu ti... Meni jako draga i bliska osoba je jako patila zbog smrti majke. Ma koliko se kontroslisala - par puta mi se "omaklo". Ne mogu opisati koliko sam se jadno osecala....
Istih sam imala problema,jos mi je gora uzrecica od tvoje Mamu ti .....((((
[Vrh] Go down
Domingez
Senior
Senior

Broj poruka : 620
Godina : 36
Datum upisa : 16.10.2007

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   17.08.08 19:48

Pre neki dan sam nagazio jednu zenu... zaista .. nisam ni osetio.. zanemela zena od bola... oblio je 'ladan znoj..
A ja njoj : a.. aa ? vidish ? a zamisli da sam namerno :pPPP
[Vrh] Go down
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   18.08.08 2:20

hahahahahahahahahahaa
a zamisli da sam namerno :pPPP affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?   Today at 6:03

[Vrh] Go down

Dogodi li se i Vama da nesvjesno povrijedite nekoga ?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.