Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

OGLEDALO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: OGLEDALO   13.01.08 15:51

Tema OGLEDALO je za muski i zenski svijet!!!!!

Koliko ste se puta pogledale u ogledalo i bile nezadovljne prizorom? Istrazivanja tvrde da se oko 80-90% prvenstveno mladih zena, bar jednom u zivotu zgrozilo nad svojim odrazom u ogledalu iz razlicitih razloga. Svi imamo mane. Cinjenica da je i pojam savrsenog zapravo nesavrsen i da je u prirodi tesko naci dvije ili tri stvari za koje se to moze reci.
Interesuje je kako vi sebe viditi u ogledalo,zavisno od situacije,vremena ustajanja iz kreveta,noci provedene turobno,zavisno i od svog psihickog stanja kako se osjecate.

Ja naprimer imam veliko ogledalo u kupatilo.Na kojem je velikim crvenim slovima ispisano...DOBRO JUTRO LJEPOTICE!!!!.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   13.01.08 15:56

Zene su same sebi najstrozi kriticari i cesto svoje telo posmatraju kao objekat kojim su apsolutno nezadovljne. Dokazano je da je 75% zena nezadovljno velicinom i oblikom svojih grudi, a cak 85% bi se rado podvrglo najstrozijim dijetama kako bi skinule naslage sa butina i kukova. Nesto manji procenat, oko 50% se zali na stomak, a prilican je broj onih koje su nezadovoljne izgledom svojih nogu pogotovu listova.

Celulit, masne naslage i visak kilograma su najveci i najopasniji zenski neprijatelji koji mogu dovesti do teskih depresija i psihickih bolesti koje savremenim nacinom zivljenja i standardima uzimaju sve vise maha.

Sta moze da se desi kada nezadovoljstvo sopstvenim izgledom preraste u opsesiju i nekontrolisani strah od debljanja, govore brojni primeri i kod nas i u svijetu, a sve vise je ispovijesti svjetskih zvijezda koje su priznale da su imale problema sa ishranom, a samim tim i ozbiljnih psihickih odnosno zdravstvenih problema.
[Vrh] Go down
Shejnoslava
Junior
Junior

Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   16.01.08 0:31

Imam dane kad sam sebi i onako rashupana sa podochnjacima u pidzami prelepa a imam dane kad sam i posle dugog sna i sve nege ,shminke sebi bljak....

Sve zavisi shta mi se u tom trenutku deshava u zhivotu,kakav je prethodni dan bio,kakvu buducu noc predvidjam,da li je sunchano.....

Ali poshto jako brzo menjam raspolozhenje i umem sebe da "dignem" muzikom....odvrnem zvuchnike do daske skochim na krevet,odsviram koji solo na izmishljenoj gitari tresuci kosom i tako sa osmehom izadjem medj' svet.
[Vrh] Go down
determinanta
Senior
Senior

Broj poruka : 701
Godina : 57
Datum upisa : 01.09.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   19.01.08 15:28

U ogledalu uvek vidim odraz mog raspoloženja.
[Vrh] Go down
http://www.tagged.com/determinanta
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1034
Godina : 47
Datum upisa : 31.08.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   19.01.08 16:23

koja lepotica lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
DAR_AR
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.01.2008

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   19.01.08 16:30

filozofi kazu da su oci ogledalo duse..
znaci mi se ne trabamo ogledati u pravim ogledalima nego u ocima drugih ,nama dragih ljudi da bismo videli da li izgledamo ok..
a ljudi se cesto zgrozavaju pred ogledalima jer i oni sami traze savrsenstvo pa se malo vise zagledaju,gde dolazi do razocarenja pri zakljucku da savrseni ljudi ne postoje!!
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1819
Datum upisa : 26.11.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   19.01.08 19:05

Pogled u ogledalo... affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
http://www.tor iza tjoska.co
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   19.01.08 19:18

U ogledalu se ponekada vidi nase raspolozenje nase misli.
[Vrh] Go down
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   20.01.08 18:07

Vidim nekohg kome je preko k SVEGA,ETO_UBICE ME ISKRENOST clown
[Vrh] Go down
Sofija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 114
Godina : 51
Datum upisa : 23.08.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   20.02.08 1:11

Slobodno me zovite Narcis.
Sestra mi je kazala da ce mi kupiti sheshir veeelikog oboda na kome ce biti nakachena ogledalca ,bash onakav kakav ima i Licko iz Shtrumfova.
Da li bi josh neshto o ogledanju i ogledalima? Smile (sva sreca te ih izmislishe inache bih i ja isto zavrshila kao i narcis Razz)

Zadnja promjena: Sofija; 20.02.08 1:13; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   20.02.08 2:39

khm?
sta reci??!
ogledalo prikazuje sve ono sto volimo i ne volimo da vidimo.jedno znam sasvim sigurno:lepota je u ocima i dushi.moje ogledalo,vidi mene kao i ja njega....ponekad u senci ponekad u suncu.na meni je da odlucim,da li da se ogledam ili da pletem sede kajuci se sto sam nekada bila lepa....
lepota je unutra duboko,dublje cak i od najlepsheg ogledala,do venecijanskog stakla cak.....Very Happy
[Vrh] Go down
sava
Senior
Senior

Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   20.02.08 11:57

veccana44 je napisao/la:

Koliko ste se puta pogledale u ogledalo i bile nezadovljne prizorom? Istrazivanja tvrde da se oko 80-90% prvenstveno mladih zena, bar jednom u zivotu zgrozilo nad svojim odrazom u ogledalu iz razlicitih razloga. Svi imamo mane. Cinjenica da je i pojam savrsenog zapravo nesavrsen i da je u prirodi tesko naci dvije ili tri stvari za koje se to moze reci.
Interesuje je kako vi sebe viditi u ogledalo,zavisno od situacije,vremena ustajanja iz kreveta,noci provedene turobno,zavisno i od svog psihickog stanja kako se osjecate.

Ja naprimer imam veliko ogledalo u kupatilo.Na kojem je velikim crvenim slovima ispisano...DOBRO JUTRO LJEPOTICE!!!!.

Imam puno ogledala u stanu. U hodniku stana, najvece skoro od poda do plafona. Razlog? Prvenstveno zato, shto ogledalo vizuelno stvara osetjaj veceg prostora. Da li znate, da Japanci imaju pravilo i verovanja u postavljanu ogledala u kutji? Jedno od tih verovanja (jednom prochitah), je da nikada ogledalo ne sme te postaviti tako, da kada otvorite ulazna vrata odmah ispred vas ugledate ogledalo. Znachi kada vam neko ulazi u kucu ne treba svoj odraz u ogledalo da spazi. Kod nas se najchestje, upravo na takvim mestima postavljaju.
Naidju dani kada se uopshte ne ogledam, chak i kada se cheshljam, a naidju dani kada se svakog chasa ogledam, "zagledam" bolje retji, samo mi josh i lupa pri tom nedostaje. Svesna sam toga da se "protiv prirode ne moze", tako da ogledajutji se, mogu samo da konstatujem "to je to". flower scratch
[Vrh] Go down
Tatko_Pantelija
Junior
Junior

Broj poruka : 489
Godina : 59
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   20.02.08 22:28

Storm_z je napisao/la:
Vidim nekohg kome je preko k SVEGA,ETO_UBICE ME ISKRENOST clown

Nisi jedina, nadje se kos po koji. lol! lol!
[Vrh] Go down
Uobrazena
Junior
Junior

Broj poruka : 278
Godina : 41
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   21.02.08 11:57

J.Toseski je odlicno objasnio kako zene dozivljavaju pojam lepote.Jedna jako zanimljiva misao glasi: kada se zena ne bi ogledala u ogledalu punih pet godina a onda bacila pogled na sebe,presvisla bi od tuge.
[Vrh] Go down
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1009
Godina : 44

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   23.02.08 23:05

Uobrazena je napisao/la:
J.Toseski je odlicno objasnio kako zene dozivljavaju pojam lepote.Jedna jako zanimljiva misao glasi: kada se zena ne bi ogledala u ogledalu punih pet godina a onda bacila pogled na sebe,presvisla bi od tuge.

tad bi ogledalo puklo u milijun komadica od ljepote koja se pokazala u ogledalu lol!

zavisi kako kad ,nekad 2x
nekad3x
nekad4-5
a dok spavam tad se ne gledam geek lol!
[Vrh] Go down
sonia
Senior
Senior

Broj poruka : 598
Godina : 42

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   27.02.08 21:47

najvishe volim da se gledam u ogledalo ujutru, pozdravim se i krenem...

koja sam jaaa luujkaa! king
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   28.02.08 22:58

sava je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:

Imam puno ogledala u stanu. U hodniku stana, najvece skoro od poda do plafona. Razlog? Prvenstveno zato, shto ogledalo vizuelno stvara osetjaj veceg prostora. Da li znate, da Japanci imaju pravilo i verovanja u postavljanu ogledala u kutji? Jedno od tih verovanja (jednom prochitah), je da nikada ogledalo ne sme te postaviti tako, da kada otvorite ulazna vrata odmah ispred vas ugledate ogledalo. Znachi kada vam neko ulazi u kucu ne treba svoj odraz u ogledalo da spazi. Kod nas se najchestje, upravo na takvim mestima postavljaju.
Naidju dani kada se uopshte ne ogledam, chak i kada se cheshljam, a naidju dani kada se svakog chasa ogledam, "zagledam" bolje retji, samo mi josh i lupa pri tom nedostaje. Svesna sam toga da se "protiv prirode ne moze", tako da ogledajutji se, mogu samo da konstatujem "to je to". flower scratch
U pravu si to je Kigaku stanovanja
Ogledalo ne smije biti postavljeno u hodniku.Da kad svrata ulazimo,u njemu vidimo cijeli hodnik.Mozem0 mi sebe gledati,Cijeli hodnik ne.Jer nije dobro za zdravlje ukucana(((
[Vrh] Go down
robija60
Junior
Junior

Broj poruka : 257
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   28.02.08 23:53

ma sta ima da gledam ogledalo
daleko bilo da imam citav dan traume neka fala
samo se vi gledajate pa vam posle djavo kriv sto ste pod stresom
[Vrh] Go down
I-R-E-N-A
Junior
Junior

Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   29.02.08 17:21

HAAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHA

E OVO JE DOBROOOOOOOOOOO HAHAHAHA
bas se slatko nasmijah)
[Vrh] Go down
Tatko_Pantelija
Junior
Junior

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   29.02.08 22:34

Nisam ja KEBA pa da mi treba ogledalo i ogledalce.
[Vrh] Go down
Slovenska
Junior
Junior

Broj poruka : 217
Godina : 55
Datum upisa : 05.10.2007

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   01.03.08 12:47

Robija je u pravu...pogled prema ogledalu u meni izaziva nepojmljive traume... Rolling Eyes

Nema ogledala, niti ogledanja Smile

Slovenska
[Vrh] Go down
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   31.03.08 14:04

Kaze moje ogledalo-leleeeeeeeeeee,bez odatle rugobo geek
[Vrh] Go down
Tatko_Pantelija
Junior
Junior

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   01.04.08 23:38

-Leleeeeeeeeee sta sam videoooooooooo..........

To je rekao poslednji kome sam prodao novi tip ogledalca.
[Vrh] Go down
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: OGLEDALO   02.04.08 0:52

i nije... lol!
[Vrh] Go down
Tatko_Pantelija
Junior