Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

vicevi:))

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1055
Datum upisa : 31.08.2007

PostajNaslov: vicevi:))   01.09.07 23:19

Bio unuk i baka, pita unuk bake: bako koliko ti imas godina, a baka kaze ceterdeset, a unuk zacudjen kaze: pa kako ceterdeset kada mnogo starija izledas, a baka se nasmjesi i kaze: to sam ja pretvorila u eure.

Koja je razlika izmedju plavuse i lifta? Plavusa i bez struje ide gore dole.

Rodilo se dijete i cim je izaslo na svijet odma zatrazi kompjuter da nesto
programira,pravi sajtove... Doktori zabrinuti skinu mu pola mozga. Kad se posle operacije
probudi, dijete zatrazi digitron da racuna prosjeke, racune... Doktori ti njemu onda i drugu
polovinu mozga otklone. Kad se dijete probudi, zacuta pet minuta.Doktori zbunjeni mu pridjose cijelo vrijeme gledajuci ga. Kad odjednom dijete povika:"Sta je, sta buljite?! Vaditee bre svi licne karte brzo!!!

Zasto plavusa nosi naocare na stomaku? Zato sto joj je doktor rekao da ima slepo crevo..
Pita cigan ciganku da je kresne. Kaze ona njemu- moze al na Francuski nacin. Pita on kako? Moras mi lizat p..u 3 noci. On pristade i poce lizat. Lizo prvu noc, pa drugu noc da bi bilo ukusnije on malo poseceri. Dodje cigan trecu noc sa naocalima. Pita ga ciganka stace ti to, a on ce - sinoc kad si prdnula sav mi secer u oci otiso
Mujo se zali doktoru!
Doktore, Fata ne moze nikako da dobije orgazam. Doktor mu kaze pa sto ne probas covece da je ljubis po vratu ili po stomak pa kad osetis gde joj najvise prija pa nastavis da je tu ljubis. Posle nedelju dana dolazi mujo kod doktora i kaze doktore ne vredi nista ne moze da svrsi nikako. Doktor mu kaze pa sto ne probas covece dok je ti jebes da neko mase sa lepezom i da je hladi. Zamoli Mujo jednog crnca da mase lepezom dok on jebe, Mujo jebe a crnac mase lepezom al` na kraju nista. Pa kaze crnac Muji, sto bre ti ne mases malo a ja da je jebem? I tako bi, jebe crnac, a mujo mase lepezom kad fata poce da vristi i svrsi, a mujo kaze crncu e vidis ovako se mase lepezom.
Doktore,doktore,sin mi progutao hemijsku olovku.Cemu tolika frka, izvolite moje penkalo...
[Vrh] Go down
mrva
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 58
Godina : 64
Datum upisa : 09.09.2007

PostajNaslov: Re: vicevi:))   13.09.07 16:11

Bog pozove Adama i kaže mu: “Imam dvije vijesti za tebe, jednu dobru i jednu lošu!”
Adam želi cuti prvo dobru i Bog mu odgovori:
" Dat cu ti dva dara, dva nova organa, mozak i penis”
"Fantasticno " odgovori Adam, “i loša vijest ?“
Bog odvrati : " Nemaš dovoljno krvi da bi oba djelovala u isto vrijeme!"

Pusili pile i zeko joint.
Pita zeko pile osecas li sta??
A pile ce:Ma nista.
Smota zec malo veci joint pa
postavi isto pitanje,a pile ce opet-nista.
Smota sad zeko jointcinu i pita: pile
osecas li sta sad???
A pile ce: ma nita,ni klun, ni kvivca, ni noge.

Napio se Mujo i legao nasred parkinga. Dolazi policajac i pita ga:
• Što to radiš covjece?
• Pa zar ne vidiš da sam se parkir'o!
• Pa nisi ti bolan auto!
• Ma boli me kurac, nisi ni ti pauk.

RAZGOVARAJU TRI PENZIĆA
-ja mogu ženu jednom mjesečno...da kucnem u drvo
-a ja mogu ženu jednom godišnje...da kucnem u drvo
- ja mogu ... da kucnem u drvo odgovori treći
[Vrh] Go down

vicevi:))
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]