Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Jeste li ovisnici cigareta ?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Danubius
Junior
Junior

Broj poruka : 379
Godina : 56
Datum upisa : 25.09.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   28.11.07 4:35

Dobro veche...Moje ime je....i ja sam zavisnik (secate se sekvenci iz filmova, USA produkcija, Klub Anonimnih ....?) Poceo sam pusiti sa 21 godinom(netipicno) i u ovo vreme ,pred Novu Godinu , obicno kazem sebi...e od 01.01...vise ne .Podrzavam svaku zabranu pusenja na javnim i drugim mestima . Koliko god mogu, pokusavam postedeti svoje dete i okolinu od pasivnog pushenja. Ipak ostaje mea culpa...valjda fali pravi motiv. Za sada,,,ima jos mesec dana...Mozda bas ova godina bude prelomna ? Ko ne pushi -ne pocinjite ! Ko pushi-prestanite . Ja cu se truditi....
[Vrh] Go down
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 51
Datum upisa : 05.12.2007

PostajNaslov: pusenje....   05.12.07 17:27

Evo ovako ....apropo duvana znajte da se tokom prerade duvana svi listovi duvana dok jos nisu iseckani potapaju ili propustaju kroz maglu hemije koja je bas NAPRAVLJENA da bi stvorila u vas pusaca JOS VECU zavisnost ..je rduvanskoj industriji je bitno da im se stalno vracate (kao i ovim asto prodaju jace droge) naravno taj proces umakanja lisca duvana u industrijama nikad anenazivaju tim imenom NEMA SANSE tehnoloski to podvedu pod "konzervacija duvana" ili neko slicno ime gd ekazu da na taj nacin poboljsavaju postojanost itd itd...rec je o cistom nervnom otrovu koji stvara zavisnost.....tako da vasa navika je pr esvega hemisjke prirode...sta reci jacajte volju spasite sebe.......
U smislu nemozemo na SVE uticati atmosfera zagadjena,hrana ubistvo....stres...ali barem netreba svesno placati sebi cigarete da bi s etrovali...pokusajte u svakom slucaju nikoga majka nij edojila cigaretom kad s erodio tako da..sve je navika....

P.S. Jeste nepusim...... Exclamation
[Vrh] Go down
Shejnoslava
Junior
Junior

Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   05.12.07 18:46

Jesam ovisnik mnogo godina,dnevno x3 kutije.
Skidoh se sa cigareta 27 oktobra.Ne zbog sebe vec zato sto su me nadglasali clanovi porodice.Dogovorih se da nastavim sa cigaretama 2017 godine u januaru.A nije tesko samo ako imas zbog koga i zasto !cyclops
[Vrh] Go down
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1009
Godina : 44
Datum upisa : 26.08.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   03.01.08 20:37

dva dana ,cjela dva dana nisam pusila i vrag dosao opet po svoje,ja pripalila i uvlacila kao da mi je zadnji dan zivota.
Pa to je da poludis!
Pitam se !?! scratch
Zasto i cigaretu ne posaljem u PM,kao sto sam dosta losih stvari poslala i ne vracam se na staro,ali cigaretu,,hmmm ??
Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1819
Datum upisa : 26.11.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   03.01.08 23:57

Probala si sa Ekoloshkim? lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.tor iza tjoska.co
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   04.01.08 22:57

Jesam
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   05.01.08 1:47

Danubius je napisao/la:
Dobro veche...Moje ime je....i ja sam zavisnik (secate se sekvenci iz filmova, USA produkcija, Klub Anonimnih ....?) Poceo sam pusiti sa 21 godinom(netipicno) i u ovo vreme ,pred Novu Godinu , obicno kazem sebi...e od 01.01...vise ne .Podrzavam svaku zabranu pusenja na javnim i drugim mestima . Koliko god mogu, pokusavam postedeti svoje dete i okolinu od pasivnog pushenja. Ipak ostaje mea culpa...valjda fali pravi motiv. Za sada,,,ima jos mesec dana...Mozda bas ova godina bude prelomna ? Ko ne pushi -ne pocinjite ! Ko pushi-prestanite . Ja cu se truditi....
Evo imam upravo jednog slicnog tebi u kuci koji je prestao da pusi bas 1.1.2008 i to u 12 00.Nervozannnnnnnnn, al resio covek da istraje.Ne mogu vise da ga gladam kako se muci pa resih da se raspitam na poslu sta da mu dam za odvikavanje.
Upravo saznadoh da je moj sef bio ovisnik od istih pa procitao neku knjigu posle koje covek nije zapalio ni jednu cigaretu.
Ovu cu morati da kupim.
Sto se mene tice, ne pusim puno.Pusim kad zelim i kad mi se pusi, ali ovisnik nikada nisam bila.Ustvari jesam, kad drugi prestaju meni se bas tada pusi.
[Vrh] Go down
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1014
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   05.01.08 2:37

ma nisam uopste zavisnik
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   09.01.08 14:56

ako imata karakter i volju ostavite duvan.Kad budete "morali" kasno je.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jeste li ovisnici cigareta ?   Today at 22:59

[Vrh] Go down

Jeste li ovisnici cigareta ?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2