Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Fleksogamija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Fleksogamija   02.01.08 4:02

Fleksogamija
Nova vrsta veze izmedju muskarca i zene, kad se dogovore da svako od njih moze da spava sa nekim drugim partnerom.
Otvoreni brak, kad dvoje povremeno eksperimentisu vidjajutji se sa drugim ljudima.

Mislite li da je ovo samo zamaskirana prevara ili mozda kljuch za vjecnu ljubav?
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 194
Datum upisa : 12.12.2007

PostajNaslov: Re: Fleksogamija   09.06.08 4:24

hmm...odlichno pitanje...a vidim da niko ne odgovara na njega...zasto...?

Veco SEX nije prevara... ljudi su danas ( narocito ) jedna velika prevara...
sebicni, lazljivi, sujetni, plasljivi, zdrav razum postaje privilegija
pojedinaca...

U takvim okolnostima SEX gubi svoju osnovnu namenu ( stvaranje potomstva )
SEX postaje roba komformistickog nacina i shvatanja zivota... onda je sve jedno da li imamo monogame, poligame, flexogame (besnogame ) veze...-----DECA SE NE RADJAJU ----

''moderno'' nema sta... ( koren rechi ''moderno'' vuce iz ''promeniti'' )
zanima me samo sta li ce to da menjaju nerodjena deca, kad njihovi
potencijlani ochevi i majke nisu bili sposobni ni da ih naprave (rode )...?

tu proizilazi jos jedno pitanje ( ko ce cuvati chiju decu...kad se omikne...hyhyhyhy )

aj ziveli Veco...uz onu --- bice skoro propast sveta...nek propadne nije steta...

[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Fleksogamija   09.06.08 19:36

Neee ja mislim ostvariće se Kremansko proročanstvo.Gdje će se zene fatati za bandere misleći da su muskarci.Jer vas nece biti.Vec sad zavisno od mjesta do mjesta,broj zena je mnogo veci od muskaraca da dostize u neka mjesta da ima sedam zena na jednog muskaraca.
Nesto se dogadja,ko ce mu ga znati.Sad kad smo oko pravljenja dece ili necemo ih ili smo bolesni pa ne mozemo da ih radjamo ili da ih pravimo.U svakom slucaju si u pravu,ali ima i ona ajde naši samo jaši,))))
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 194
Datum upisa : 12.12.2007

PostajNaslov: Re: Fleksogamija   12.06.08 21:38

veccana44 je napisao/la:
Neee ja mislim ostvariće se Kremansko proročanstvo.Gdje će se zene fatati za bandere misleći da su muskarci.Jer vas nece biti.Vec sad zavisno od mjesta do mjesta,broj zena je mnogo veci od muskaraca da dostize u neka mjesta da ima sedam zena na jednog muskaraca.
Nesto se dogadja,ko ce mu ga znati.Sad kad smo oko pravljenja dece ili necemo ih ili smo bolesni pa ne mozemo da ih radjamo ili da ih pravimo.U svakom slucaju si u pravu,ali ima i ona ajde naši samo jaši,))))
hyhyhyhy '' ajde nasi samo jasi ''
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Fleksogamija   13.06.08 0:25

BRNNN je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
hyhyhyhy '' ajde nasi samo jasi ''

Jok bre ja vas jasem samo kad vas zavolim.Ali nesto ste postali feminizirani,koji vam je k.daj bre frajeri otrgni te se nije ovo vreme amazonki.Zene vole da su pazene ,vole da su mazene,vole da ih napadaju;))Sta sve jos vole ako vam odam tajnu moraj je i naplatiti.Zato cu da cutim;))))
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Fleksogamija   Today at 12:52

[Vrh] Go down

Fleksogamija
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.