Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
Autor/icaPoruka
Luckasta
Senior
Senior

Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   01.01.08 20:55

doctorr je napisao/la:
Po avataru bih rekao da je doticna osoba realna ali i malo "namazana"svim bojama sto je i uredu.Smile))))))))

lol! lol! lol!

Po avataru imam osecaj dragi doctorr67, da nam se i ti bas ne razlikujes mnogo ? Wink Ostani takav king
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   01.01.08 21:46

Luckasta je napisao/la:
doctorr je napisao/la:
Po avataru bih rekao da je doticna osoba realna ali i malo "namazana"svim bojama sto je i uredu.Smile))))))))

lol! lol! lol!

Po avataru imam osecaj dragi doctorr67, da nam se i ti bas ne razlikujes mnogo ? Wink Ostani takav king

xaxaxaxxaaaa lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   01.01.08 22:21

slatkicass je napisao/la:
Po avataru bih rekla da je skakutalo u zivotu...a inace mislim da je vrlo osecajna i veliki borac u zivotu.......rak, gazi ponekad bez milosti ako joj stanes na put. Wink ljubac draga moja veccoooooooo. Ne menjaj se!!!!

HEHEHEHE..IMA VATRE IMA DIMA
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   01.01.08 23:45

veccana44 je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:
Po avataru bih rekla da je skakutalo u zivotu...a inace mislim da je vrlo osecajna i veliki borac u zivotu.......rak, gazi ponekad bez milosti ako joj stanes na put. Wink ljubac draga moja veccoooooooo. Ne menjaj se!!!!

HEHEHEHE..IMA VATRE IMA DIMA

A i odzacara nije tesko naci Wink
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   01.01.08 23:56

Pomislim na maloga strumfa.
Avatar odaje, osoba voli salu, mozda i osobu svoga zivota zamislja samo kroz ludost i zezanje.Nije neka nadrndana.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 0:13

Ova osoba iznad mene mislim da je komunikativna da daje dosta,svesna je sebe i vazda ce priteci u pomoc osobi koja nije zasticena.Jednom rijecju drcica svudje ju ima;))
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 0:24

Avatar, pile koje skace.Naizgled predstavlja osobu koja prikazuje sve kroz komiku, i smeh.Inace iza ove pticice krije se nezna i stalozena osoba koja prikriva neka od svojih osecanja...pred muskarcem iz straha da je on ne povredi.....
ajd necu vise,mozda doticni cita....
Draga i veoma obdarena.
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1819
Datum upisa : 26.11.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 2:24

anja007 je napisao/la:
Avatar, pile koje skace.Naizgled predstavlja osobu koja prikazuje sve kroz komiku, i smeh.Inace iza ove pticice krije se nezna i stalozena osoba koja prikriva neka od svojih osecanja...pred muskarcem iz straha da je on ne povredi.....
ajd necu vise,mozda doticni cita....
Draga i veoma obdarena.

chime obdarena? scratch
[Vrh] Go down
http://www.tor iza tjoska.co
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 2:25

anja007 scratch

Pa mislim da je sasvim lepo obdarena s prednje gornje strane lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 3:02

study study study study study
[Vrh] Go down
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 3:59

veccana44 je napisao/la:
study study study study study

Nisam ja to u tim knjigama veccko video.Dzabe troshish okice. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 4:19

[Vrh] Go down
Shejnoslava
Junior
Junior

Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 13:03

Pa ko shto avatar kazhe ne drzhi je mesto-tako joj je i zhivot buran(po njenoj zhelji)gore-dole ------logikom ,bolje bilo koja akcija nego monotonija.Deli sebe po zasluzi a ume da proceni ....
Ima svoj svet.
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 13:47

Inteligentna osoba, bez predrasuda, otvorena za sve novo i neobicno.

Zivi sve u svemu po svome fazonu, bez razmisljanja sta i kako ju njena okolina vidi. Verovatno cesto nagaze na neku minu.
Takve osobe nisu za konzervativno drustvo, ali ja licno ih obozavam.
Ubedjena sam da kroz tu spontanost naravi, nema dosade u drustvu te osobe. Dinamika pur bom
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 13:48

"duplo namazana"Smile)))))) lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 13:58

anja007 je napisao/la:
Avatar odaje, osoba voli salu, mozda i osobu svoga zivota zamislja samo kroz ludost i zezanje.Nije neka nadrndana.

Suvise mi je zivot dragocen i kratak, da bi ulagala energiju u nadrndanost.
Sto se tice osobe moga zivota, tu je recept jednostavan, treba da me prihvati ovakvu kakva jesam. Onda nema problema drunken
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 14:03

doctorr je napisao/la:
"duplo namazana"Smile)))))) lol! lol! lol!

Naravno Very Happy

doctorr, kakav je to sendvic bez duple podloge? Wink
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 14:06

stvarno je truba bez duple podloge:)))
vazno je da nekorodira:)))

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Shejnoslava
Junior
Junior

Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 16:41

Mislim da je uzhivo pravi fini,tihi,lepo vaspitani muskarac.....Po avataru ovde da je sve kontra od njega.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 16:51

Vidim iznad sebe nekoga sa stilom,koji nastoji ili mu je to sudbinski da se izdvaja od okoline,osoba koja je puno pronicljiva istancanog ukusa uz to odmjerena.Na svakom mestu kao da kaze pa ja sam to..izvinite ja sam slucajno upala ovdje i odjednom ode ostavi iza sebe razmisljanja drugih a to se nje ne dotice..jer to je ona njen fazon.Ide dalje da hrani sebeeee.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 16:54

doctorr je napisao/la:
stvarno je truba bez duple podloge:)))
vazno je da nekorodira:)))

lol! lol! lol!
Menjaj avatar(odelo) ne stoji ti.Mozda sto je oko toga filma tolika fama bila kao da je nesto naj .U poverenju mene je bezveze nije ispunio moja ocekivanja.I nije mi u duhu sa tvojom licnoscu.
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 19:39

Luckasta je napisao/la:
anja007 je napisao/la:

Suvise mi je zivot dragocen i kratak, da bi ulagala energiju u nadrndanost.
Sto se tice osobe moga zivota, tu je recept jednostavan, treba da me prihvati ovakvu kakva jesam. Onda nema problema drunken

E volim kad ga pogodim u centar a nepoznajem osobu uopste.
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   02.01.08 19:41

Shejnoslava je napisao/la:
Mislim da je uzhivo pravi fini,tihi,lepo vaspitani muskarac.....Po avataru ovde da je sve kontra od njega.
Jest fini tihi i vaspitani muskarac?
A sto mu je onda ona zena na slici nosila gajbu piva rasturajuci ruke a on gledao kroz cvikere?
Fina neka persona taj dr:pp
Izvinte molim vas na indiskretnosti ja to sa Sljivkom komentarisem.
[Vrh] Go down
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1009
Datum upisa : 26.08.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   03.01.08 0:31

da bi skochila i zgrabila affraid lol! (*.*.*.*.)
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   03.01.08 0:33

Shejnoslava je napisao/la:

lol!
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   03.01.08 0:34

komunikativna je napisao/la:
da bi skochila i zgrabila affraid lol! (*.*.*.*.)

samo da znash:))))))))))) lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   04.01.08 22:44

Potpis - svidja mi se
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   04.01.08 23:59

sandra35 je napisao/la:

Potpis - svidja mi se

U pravu si sandra35, tip na avatar ( ne korisinik istoga)je bas onako...ma boli glava, ne bi ga gurnula sa ivice kreveta Wink
[Vrh] Go down
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1009
Datum upisa : 26.08.2007

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   05.01.08 0:06

potpis---Luckasto lol!
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   05.01.08 1:34

komunikativna je napisao/la:

potpis---Luckasto lol!

evo nisam cicija, prepustam ga tebi komunikativna:)))))))
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...   Today at 11:26

[Vrh] Go down

Sta pomislite kada vidite post i avatar osobe iznad ...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 30.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next