Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Narodnjaci

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Narodnjaci   27.12.07 15:01

Da li slusate narodnjake?

Koga najvise kojega pijevaca ili pijevacicu?
[Vrh] Go down
vip-tetka

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   27.12.07 15:04

ZA MENE je CECA naj bolja pjevacica na Balkanu!!!! Nek prica ko god sta hoce.. al je zena stvarno legenda, glas joj je TOP!! Super izgleda .. PJESME SU JOJ SUPER.. BAS SVE PJESME!!

A Seka Aleksic.. Mile Kitic .. to je sve bezveze.. kad izadje novi album - popularni su.. a stare pjesme se od dana na dan zaborave!! A od Cece se slusaju i STARE i NOVE!!! Bar ovdje kod nas..
[Vrh] Go down
Danubius
Junior
Junior

Broj poruka : 379
Godina : 56
Datum upisa : 25.09.2007

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   23.03.08 4:00

vip-tetka je napisao/la:
ZA MENE je CECA naj bolja pjevacica na Balkanu!!!! Nek prica ko god sta hoce.. al je zena stvarno legenda, glas joj je TOP!! Super izgleda .. PJESME SU JOJ SUPER.. BAS SVE PJESME!!

A Seka Aleksic.. Mile Kitic .. to je sve bezveze.. kad izadje novi album - popularni su.. a stare pjesme se od dana na dan zaborave!! A od Cece se slusaju i STARE i NOVE!!! Bar ovdje kod nas..
Lipa....O ukusima se ne raspravlja.....ipak, ovako muzicki...Njen glas ide najvise za 4 stepena gore,-dole , ta oktavu ne moze ni izvuci, a da joj pratece vokale ne pevaju Marija Mihajlovic i Tanja Jovicevic (za teske pare) ne bi zvucala nista bolje od Karleushe...+ jos naravno ispeglano QBase programom u studiju (program moze sve, pa i da izmeni boju glasa, ispravi falsheve, ama sve) Izgled...ima tanke noge+celulit , 10 kila silikona u sebi, keramicki cirkularni most u ustima , umetke u kosi (ima jako slabu kosu)a na onom kramponu od nosa su radila 3 hirurga ...Ovo mi sve veruj na rec, imao sam "cast" da je "pratim" kada je bila jos "cvetak zanovetak" , pa zaista znam kako je izgledala...O moralnom liku necu ni da pricam...Pesme joj stancuje Marina Tucakovic , a kako..."Grome moj" <<<<pila sam ti kisu sa ramena---sta je taj, grbavac, pa mu se voda zamo zadrzava? Sve je to reklama i marketing i novac, i ocajnicka potreba nase vlade da imamo neki "brend nacionale" , inace bi pevala u kafani u Zitoradji , odakle su je i izvukli...Brena je za nju Mahalija Dzekson,po svemu (iako ne volim narodnjake, sto se moze primetiti) Ovo je sve tacno, ali ko voli...pa slusaj lipa, nece ona jos dugo....jednom je izvukose iz bajboka, sada valjda vise nece,,,, jocolor
[Vrh] Go down
Nogood
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 4
Godina : 42
Datum upisa : 05.02.2008

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   21.04.08 18:31

shta se radi narode
[Vrh] Go down
sonia
Senior
Senior

Broj poruka : 598
Datum upisa : 26.08.2007

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   25.05.08 13:15

Nogood je napisao/la:
shta se radi narode

lol!

lol!
[Vrh] Go down
sonia
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   25.05.08 13:15

http://www.youtube.com/watch?v=zc0U1PCbnB4&feature=related
[Vrh] Go down
BRNNN
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 194
Datum upisa : 12.12.2007

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   02.06.08 23:22

Danubius je napisao/la:
vip-tetka je napisao/la:

Lipa....O ukusima se ne raspravlja.....ipak, ovako muzicki...Njen glas ide najvise za 4 stepena gore,-dole , ta oktavu ne moze ni izvuci, a da joj pratece vokale ne pevaju Marija Mihajlovic i Tanja Jovicevic (za teske pare) ne bi zvucala nista bolje od Karleushe...+ jos naravno ispeglano QBase programom u studiju (program moze sve, pa i da izmeni boju glasa, ispravi falsheve, ama sve) Izgled...ima tanke noge+celulit , 10 kila silikona u sebi, keramicki cirkularni most u ustima , umetke u kosi (ima jako slabu kosu)a na onom kramponu od nosa su radila 3 hirurga ...Ovo mi sve veruj na rec, imao sam "cast" da je "pratim" kada je bila jos "cvetak zanovetak" , pa zaista znam kako je izgledala...O moralnom liku necu ni da pricam...Pesme joj stancuje Marina Tucakovic , a kako..."Grome moj" <<<<pila sam ti kisu sa ramena---sta je taj, grbavac, pa mu se voda zamo zadrzava? Sve je to reklama i marketing i novac, i ocajnicka potreba nase vlade da imamo neki "brend nacionale" , inace bi pevala u kafani u Zitoradji , odakle su je i izvukli...Brena je za nju Mahalija Dzekson,po svemu (iako ne volim narodnjake, sto se moze primetiti) Ovo je sve tacno, ali ko voli...pa slusaj lipa, nece ona jos dugo....jednom je izvukose iz bajboka, sada valjda vise nece,,,, jocolor
Danibus pa ti si genije, ljubi te baba Lenka...nemoj sine da budes zlochest pokvarice ti se zeludac...kome baba da pravi ustipke posle...presvisnuce ti baba od tuge...Sine nisi pre znao kako je ime tom tvom Chegevari, a chuje baba sve...si nauchio sine...brine baba za tebe chedo moje shulavo...
[Vrh] Go down
sonia
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   03.06.08 19:16

http://www.youtube.com/watch?v=3cBZ8OjmfXE&feature=related
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Narodnjaci   Today at 15:31