Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
COVEK_ZVER
Junior
Junior

Broj poruka : 267
Datum upisa : 03.11.2008

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 12:59

EVO JA SEDAM NA KLUPU.....

AJ DAJTE ODUSKA SEBI Twisted Evil
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 16:07

Kao prvo avatar ti ludilo,verovatno znas i cija je to fotografija koja je naprvljena na kompjuteru.Drugo,kad ces nam otkriti tvoje pravo zanimanje i nesto vise na toj temi nam pisati i uvesti nas u tajne treceg oka;))))bar malikice.
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 16:40

Avatar sam skinuo sa Yu Tuba, surfujuci po stranama planet x i mnogo mi se dopao. Inace na tim stranama je sve ludilo, posetite ga i sami.
Moje pravo zanimanje...

Zavrsio sam srednju kao dizajner enterijera ali to nisam nikad radio. Druzio sam se sa cetkicom u jednom periodu 80 tih kada sam sa ekipom radio restauracije crkava.
Studirao sam etnologiju u Beogradu, posecivao predavanja Zeljka Malnara u Zagrebu, koju na zalost nisam zavrsio, usput posecivao predavanja na psihologiji na istom fakultetu, kao i Arheologiju jer je tada predavao Dragoslav Srejovic, ali sam tada usao u sadasnje pravo zanimanje a to je Astrologija. Znaci po zanimanju sam profesionalni astrolog.
Imam svoju agenciju ako se to tako moze nazvati i deo sam Kepler instituta u Beogradu koji se bavi naucnom modernom astrologijom pod vodjstvom maga astrologije i mnogo cega jos Aleksandra Imsiragica i pisem zadnje tri godine clanke u Trecem oku. Na TV Jesenjinu u Novom Sadu sam napravio oko 150 emisija vezanih za astrologiju i cesto sam prisutan na mnogim TV stanicama i imam obicaj da obavestim chatere ciji broj telefona imam da gledaju.
A kada cu i vas malo uvesti u tajne ove nauke...Uskoro nadam se.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 17:44

Kad si pomenuo Molnara,moram da ti priznam da sam kao srednjoskolka i studenkinja ludo bila zaljubljena u njega.Divila mu se ko niko i rado gledala njegove reportaze.sta bi sa onim čovekom i njegovim radom danas nista ne znam.Samo ti zavidim kad si imao srecu da ga upoznas,samo da znas.
[Vrh] Go down
anja007
Senior
Senior

Broj poruka : 899
Godina : 44
Datum upisa : 09.12.2007

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 17:47

O, pa nisam znala da si tako poznat na tw stanicama i u astro svetu.
Znala sam samo da se malo bavis horoskopima,ali bas tako aktivno nije mi ni palo na pamet.
Citala sam trece oko davno davno, i bilo je nekada jako zanimljivih tema.Sada ga vec duze vremena zaobilazim , neznam stvarno zasto.O cemu pises u "trecem oku" ako nije tajna?
[Vrh] Go down
COVEK_ZVER
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   08.12.08 18:10

Malnar i dalje radi i skoro sam ga gledao na nekoj od hrvatskih televizija. Kod nekog je bio gost ili kod Sanje Dolezal...ne mogu da se setim, ali nije bitno...Covek se drzi opasno. Malo se vide godine ali ok je. I dalje je harizmatican.
Ekstremno zadovoljstvo je bilo stajati licem u lice sa njim.

anja007, nisam na chatu niti na forumu to isticao iz prostog razloga da ne mesam posao i situacije u kojima se od istog odmaram i one koji znaju sam zamolio da to ne forsiraju. Ima chatera kojima sam radio horoskop i koji su mi klijenti ali etika mi ne dozvoljava da im spominjem imena.
Pisem iskljucivo o astrologiji i pred novu godinu prognozu za narednu godinu. Ove godine ce izaci i posebno izdanje sa prognozama. Mesecne prognoze radim u za Gradjanski list za internet izdanje. Trece oko je sada mnogo drugacije nego ranije u smislu kvalitetnije, jer su teme ozbiljnije a medju autorima su mahom eminentni novinari, psiholozi, etnolozi, astrolozi...Pocni ponovo da citas neces se razocarati.

Da, zaboravih da se predstavim, obzirom da meni skrivenost na chatu i forumu nije bas preterano potrebna, cak mi nekad i smeta.
zovem se Milan Sasic, zivim i radim u Novom Sadu
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)   Today at 18:23

[Vrh] Go down

Truth and nothing but a truth (istrazhna klupa)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7