Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???   30.11.07 20:22

Ajde da vidimo koliko smo mi muskarci sstvarno kavaljeri i dzentlmeni...
Voleo bi da ogdgovorite iskreno na sledeca pitanja...
Da li pratite devojku kuci posle svakog sastanka ili je pustatte da sama ide kuci?
Da li devojci uvek otvarate vrata pre no sto udje negde(kuca,kafic,...)?
Koliko cesto joj kupite neko cvece(jer 1 cvetic njima puno znaci...)?
Znaci ukratko koliko voditer racuna o manirima i o tome da vasoj devojci bude lepo i da se oseca ko jedna princeza???
PS-Pitanje se odnosi i na ostale devojka a ne samo na vasu,to znaci koliko ste kavaljeri uopste,samo sto se podrazumeva da toj drugoj devojci ne kupujete cvece i slicno sto bi radili za devojku vec npr da li bi ustali nekoj devojvci u busu da sedne i slicno...

Evo ja da odgovorim....
Uvek se trudim da ispratim devojku kuci i da joj uvek otvorim vrata i da je gledam ko princezicu jer mi je toliko stalo do nje,i zato uvek gledam da je sto lepse iznenadim i odusevim iznova i izvnova jer je volim i jer je ona jedina za mene....

Sto se tice ostalih devojaka npr koleginica ili drugarica uvek ih otpratim kuci(naravno ako udrustu nije izasla i moja devojka jer ipak ona ima prioritet...) i otvaram vrata i slicno....
[Vrh] Go down
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1055
Datum upisa : 31.08.2007

PostajNaslov: Re: Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???   02.12.07 0:06

Voleo bi da ogdgovorite iskreno na sledeca pitanja...
Da li pratite devojku kuci posle svakog sastanka ili je pustatte da sama ide kuci?
Da li devojci uvek otvarate vrata pre no sto udje negde(kuca,kafic,...)?

mislim da se to podrazumeva i nemam tu dileme-naravno! lol!
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???   08.03.08 10:35

Koliko cesto joj kupite neko cvece(jer 1 cvetic njima puno znaci...)?
Znaci ukratko koliko voditer racuna o manirima i o tome da vasoj devojci bude lepo i da se oseca ko jedna princeza???
PS-Pitanje se odnosi i na ostale devojka a ne samo na vasu,to znaci koliko ste kavaljeri uopste,samo sto se podrazumeva da toj drugoj devojci ne kupujete cvece i slicno sto bi radili za devojku vec npr da li bi ustali nekoj devojvci u busu da sedne i slicno...

Moj komentar,bio bi sledeci:
Zena ili devojka se voli svakoga dana a ne samo u odredjenim trenutcima,kao recimo:8 marta,kada joj svi "otvaraju vrata i kupuju cvece" lol!
[Vrh] Go down
Tricky
Junior
Junior

Broj poruka : 449
Godina : 44
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???   08.03.08 20:35

Dzentlmen ili kavaljer dal sam ??? ne znam ali imam osecaj prema zenama:)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???   Today at 22:58

[Vrh] Go down

Da vidimo koliki smo dzentlmeni i kavaljeri???
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.