Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

htele ste ovo EVO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Dado
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.11.2007

PostajNaslov: htele ste ovo EVO   30.11.07 2:49

Merline izvinjavam ti se javno...mada svom drugu verujem a on te zna licno ( bio je sa tobom u jedinici i zna kakav si) ... najbolje me obrisite odavde.
Nadam se da ste sve zadovoljne....

Dado
[Vrh] Go down
Luckasta
Senior
Senior

Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   30.11.07 10:24

Postovani Dado ili postovana Evita???!

Nije me zivot bas mazio, da bi sebi priustila taj luksuz, da ljude i svet povrsno gledam.Pa tako sam pokusala tebe i tvoje komentare o DJ_Merlinu,da razumem i shvatim.
Inace ne bi apelira na tebe ,da se javno izvines DJ_Merlinu.
Ti jesi to uradio/la,ali na koji nacin??
Cemu taj tvoj toliki bes i sujeta na DJ_Merlina?Ako imas ti LICNO neki problem sa DJ_Merlinom,onda budi toliko covek i obraz, pa direktno DJ_Merlinu reci u oci ,sta i zasto o njemu to negativno misljenje imas!
A nas ostale "SVE" pusti, da sami dodjemo do zakljucka ko je kakva osoba i karakter!!!
Punoletna sam i ne treba mi tutor, koji ce mi kao jeftina zuta bulevarska stampa, pricati sta i kako o nekome bilo gde u svetu trebam da mislim!
Ponavljam jos jednom:" Zamisli da bilo ko, STO TEBE ne poznaje,uzme sebi pravo i da te na tako kvaran nacin ocrnjuje pred svetom! Dali bi ti to prijalo?"
Imaj svoje misljenje,ali ne iznosi nesto u svet, sto sam ne znas (jedino ako si ti sam/sama, taj takozvani drug ),pa i onda imaj petlju i resavaj to sa osobom koje se to licno tice!

Zivot je toliko tezak i kratak,zasto ga zagorcavati mrznjom i ruznim recima? Radje se druzi sa svima nama i upoznaj nas,videces da se neces pokajati!!!!
Ja ti ipak pruzam ruku za to druzenje!

Pozdrav od Luckaste
[Vrh] Go down
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   30.11.07 12:11

Postovanje Dado ili Evita!!!

Eto drago mi je da si se izvinija ili izvinila. Posto koristis dva nicka.Eto Evita vise ne postoji obrisan je.Sta se tice tvoga prijatelja(druga) svaka mu cast kad moze tako pricati od Merlinu.Vidis ja postujem vise Merlina sta je napustija JNA i nije ratova u HR. Ja sam iz HR i znam kako nam je bilo.Sad nebi od tome pricala.Vidim da si ti pun mržnje i taj tvoj navodno drugar.I nadam se da ces prestati tu blatiti covjeka koga ti ne poznas vec rekla-kazala.

Ako ti se pise na forumu ima jos tema di moš pisati i uzivati.
[Vrh] Go down
DJ_Merlin
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   30.11.07 23:05

Dragi moji prijatelji,
osetio sam obavezu da i ja nesto napisem ovde i razjasnim neke stvari.

Dado, ne zameram ti nista, od mene ti je oprosteno ali moram ti reci nekoliko stvari:
1. JNA sam napustio 15. jula 1991. godine na osnovu licnog pismenog zahteva. Kao sto znamo, tad jos nije nista pocelo u Hrvatskoj pa je ona konstatacija da sam "pobegao kada je bilo najgusce" - cista laz.
2. Imao sam na to zakonsko pravo.
3. Pozdravi "druga" ....
[Vrh] Go down
Sofija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 114
Godina : 51
Datum upisa : 23.08.2007

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   01.12.07 12:47

Kako bih bila zadovoljna kad nema Gabi Razz
Da je vecina kao i on napustio vojsku mi bi i danas slavili 29.novembar (bem ti shto se tada dobro jelo )Merlline dusho ja sam svoje pakovala i mahala im sva srecna jer nisu hteli da uzmu oruzije i bore se protiv svojih.Mani sad tog Dadu chokoladu,shta on zna koliko koshta litra mleka ovde Smile nego da mi poradimo malo na Gabi a da Karleushu zaboravimo hihihhi
slushate li vi i druge radio stanice?Ono je ni primaci radio sedmici.Voditelji mucavi,shtucavi,zbunjivi.... ovog nasheg ni vibrator ne zbuni!!!!
Od mene imash 5 bambija (mleko cemo da uvezemo iz Kanade:P )
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   04.12.07 16:28

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: htele ste ovo EVO   Today at 19:11