Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretražnikRegistracijaLogin

Share | 

Upute za REGISTRACIJU I SVE OSTALO

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Speeeed
Admin
Admin

Broj poruka : 165
Godina : 44
Datum upisa : 20.08.2007

PostajNaslov: Upute za REGISTRACIJU I SVE OSTALO   25.08.07 14:18

Vidim da mnogima nije jasno kako se registrira i kako se odgovara na neku temu....a jos me i pitaju kako se slika postavlja na forum.....pa eto zato sam i napravio ovaj dio foruma sa uputstvima....krenimo redom:

Registriranje:

Svi pitaju sta je to ZAPORKA???....e pa to vam je lozinka ili password na HR (neke rijeci ni ja neznam moram opet u skolu ebo ih pravopis )....kad nastavite sa registracijom dobijete povratni mail i u mailu kliknite na link koji dobijete da bi potvrdili registraciju......i to je cijela mudrost sto s toga tice.

Nova tema ili odgovor na neku temu:

da bi pisali na forumu prvo se morate registrirati a zatim kad se ulogujete na forum sa svojim nickom i passwordom (zaporkom) birajte naslov tj. zavisi o cemu zelite pisati kliknite na taj forum i tu imate podnaslove....tj. teme toga foruma....e sad ako zelite novu temu iznad svega vam se lijepo KLIMATA crvenim slovima NOVA TEMA....na koju vi kliknete i stavite svoj naslov teme i ispod pisete to o cemu zelite, a ako zelite mozda ODGOVORITI na neku od vec postojecih tema morate klikniti na nju da udjete na tu temu i pored nove teme se isto klimata ODGOVOR na koji vi kliknete i odgovarate na vec postojecu temu....sto se mene tice ja osobno mislim da je to vrlo jednostavno, naravno svaki forum je slican i sve tipke su iste ili slicne samo sam ja te tipke stavio tako velike da se bolje vide bas zato sto sam mislio da nece trebati upute......ali zeznio sam se vidim hahahahaha, no nema veze.....

Postavljanje slike: u slikama Smile

Kad odgovarate na neku temu ili privatnu poruku, kliknete na INSERT AN IMAGE, otvori vam se novi prozor sa vasim mailom od registracije na forumu.....upisete istu lozinku (od foruma) i LOG IN tu idete na upload ili ako je to vec otvoreno...znaci trazite dugmic BROWSE i trazite sliku sa svog racunala........zatim na HOST IT kliknete i izbaci vam linkove (ovisi za cega trebate) bude ih vise...........najbolje je da kopirate drugi link od gore jel onda budu male sličice za pregled a kad kliknete na sliku poveca vam se u novom prozoru.....znaci kopirate ( Copy—Paste ) taj drugi link u ovaj prozor gdje pisete text...kad iskopirate link na dnu ispod pise PREGLEDAJ i kad to kliknete vidjecete kako je sve to ispalo....ako sve odgovara kako ste vi zamislili samo kliknite SEND da to potvrdite.....i to je cijela mudrost Smile))))..................onaj drugi prozor gdje su ostali drugi linkovi zatvoris tako (kad sve slike uploadas) da na dnu strane kliknes HOME PAGE i na LOGGING OFF...i to je sve eto ukratko o tome..........mozda se cini malo komplicirano ali kad jednom dvaput to napravite vidjet cete da i nije toliko komplicirano kao sto izgleda...........HVALA VAM i ako jos nesto nije jasno slobodno pitajte.............ovdje ili na chatu......OVO JE FORUM OD LUDOGPANSIONA ZASTO ONDA I FORUM NEBI BIO MALO ZAKOMPLICIRAN I LUD 

POZDRAV SVIMA .....Speeeed-Zoran
lol!
[Vrh] Go down

Upute za REGISTRACIJU I SVE OSTALO
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.