Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

STA VAM SMETA NA CHATU

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

Broj poruka : 1880
Godina : 54
Datum upisa : 22.08.2007

PostajNaslov: STA VAM SMETA NA CHATU   24.08.07 9:34

Na ovim stranicama,mozemo pokušati da opišemo šta nas to iritira ovdje i kako se pojedini čateri ponašaju.Dali nas to oduševljava ili iritira.Da li je chet naša stvarnost iz komšiluka,kakvi smo u privatnom životu,takvi smo i ovdje.
[Vrh] Go down
Danubius
Junior
Junior

Broj poruka : 379
Godina : 56
Datum upisa : 25.09.2007

PostajNaslov: Sta smeta....   30.09.07 23:29

Meni licno najvise lazi, foliranja svih vrsta.Prilican je broj sex manijaka (oba pola) , raznih egzibicionista...a i onih kojima mozak i elementarna pristojnost nisu jaca strana . Atmosfera dosta zavisi i od @-va, da li gledaju u javni ,ili...Moje je iskustvo da ko jako sakriva pravi identitet, obicno se pokaze da ima i zasto.(Sve ovo se odnosi na Krstaricu, na sve kanale,dolazim oko 4 godine )Vas forum je ok,i ako dozvoljavate, uspostavio bih link sa moje stranice, ili postavio banner .Primetio sam da radio pomalo "secka" , ali to je svugde problem (bitniji je izbor muzike)Uopste prvi put pisem na nekom forumu, pa se izvinjavam ako sam promasio "mesto" za temu . Embarassed
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   01.10.07 10:24

Danubius je napisao/la:
Meni licno najvise lazi, foliranja svih vrsta.Prilican je broj sex manijaka (oba pola) , raznih egzibicionista...a i onih kojima mozak i elementarna pristojnost nisu jaca strana . Atmosfera dosta zavisi i od @-va, da li gledaju u javni ,ili...Moje je iskustvo da ko jako sakriva pravi identitet, obicno se pokaze da ima i zasto.(Sve ovo se odnosi na Krstaricu, na sve kanale,dolazim oko 4 godine )Vas forum je ok,i ako dozvoljavate, uspostavio bih link sa moje stranice, ili postavio banner .Primetio sam da radio pomalo "secka" , ali to je svugde problem (bitniji je izbor muzike)Uopste prvi put pisem na nekom forumu, pa se izvinjavam ako sam promasio "mesto" za temu . Embarassed

ZAISTA JE MNOGO LAZI NA KRSTARICI ALI IMA I ONIH KOJI NE LAZU......NADJI NAS, POSETI ludi_pansion. ......i jos poneki kanal...ne kazem da tamo nema lazi ali mozda u manjoj meri nego na drugim kanalima... Smile
[Vrh] Go down
Danubius
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   01.10.07 23:25

Drago mi je da jos imam istomisljenika .Treba biti realan , i na chatu, i u zivotu.Na ludi_pansion naravno dodjem, i kao i na svim kanalima, naravno da se stekne utisak da se radi o "zatvorenom drustvu" kome ne trebaju "novi" Lepo obracanje vip-tetke me je uverilo u suprotno. Slatkicass, slobodno mi preporuci neki kanal, za koji mislis da je ok.(citat dole predpostavljam da je tvoj-o brodu) Brod mnogo lakse plovi kada je bez tereta, sa povoljnim vetrom u jedra lol! Pozdrav svima!
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   02.10.07 8:29

Danubius je napisao/la:
Drago mi je da jos imam istomisljenika .Treba biti realan , i na chatu, i u zivotu.Na ludi_pansion naravno dodjem, i kao i na svim kanalima, naravno da se stekne utisak da se radi o "zatvorenom drustvu" kome ne trebaju "novi" Lepo obracanje vip-tetke me je uverilo u suprotno. Slatkicass, slobodno mi preporuci neki kanal, za koji mislis da je ok.(citat dole predpostavljam da je tvoj-o brodu) Brod mnogo lakse plovi kada je bez tereta, sa povoljnim vetrom u jedra lol! Pozdrav svima!

Danubius.......ne mogu reklamirati druge kanale na ovom forumu, informaciju ces dobiti na chatu a sto se tice broda......mislim da nisi u pravu. Oluja ce mnogo lakse prevrnuti "prazan brod" nego pun tereta bez obzira na povoljan vetar. Wink Ne moze se uvek racunati s "povoljnim vetrom".
[Vrh] Go down
Danubius
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   02.10.07 13:54

Hvala na dozvoli da se "obratim" Razz Sto se tice "broda" ...Slazem se sa konstatacijom, no pogledaj to sa druge strane:ako brod ima dosta tereta, samim tim ima i dubok GAZ , zar ne? Veca je mogucnost da se nasuce...Narocito ako je rec o brodu koji je dosta plovio ... onda ne pomaze nista, nego neki drugi brod, makar to bio i mali remorker..Zelim ti povoljan vetar danas ! I love you
[Vrh] Go down
ljiljana
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.10.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   02.10.07 16:08

Sleep
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   02.10.07 20:12

Danubius je napisao/la:
Hvala na dozvoli da se "obratim" Razz Sto se tice "broda" ...Slazem se sa konstatacijom, no pogledaj to sa druge strane:ako brod ima dosta tereta, samim tim ima i dubok GAZ , zar ne? Veca je mogucnost da se nasuce...Narocito ako je rec o brodu koji je dosta plovio ... onda ne pomaze nista, nego neki drugi brod, makar to bio i mali remorker..Zelim ti povoljan vetar danas ! I love you

"Covek je kao brod, potrebno je da ima tereta u sebi kako bi mogao ploviti"........
Imam osecaj da se ne razumemo, spominjuci brod pun tereta mislim na coveka koji je zeljan znanja.... i smatram da znanje nastaje od zrnca svakodnevnog iskustva....i da ga uvek treba dopunjavati, jer o mnogim stvarima znamo samo njihova imena...mada se cesto desva da, "oni koji citaju znaju mnogo, a oni koji promatraju znaju ponekad jos vise.." Embarassed
[Vrh] Go down
Danubius
Junior
Junior

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   02.10.07 21:32

slatkicass je napisao/la:
Danubius je napisao/la:

"Covek je kao brod, potrebno je da ima tereta u sebi kako bi mogao ploviti"........
Imam osecaj da se ne razumemo, spominjuci brod pun tereta mislim na coveka koji je zeljan znanja.... i smatram da znanje nastaje od zrnca svakodnevnog iskustva....i da ga uvek treba dopunjavati, jer o mnogim stvarima znamo samo njihova imena...mada se cesto desva da, "oni koji citaju znaju mnogo, a oni koji promatraju znaju ponekad jos vise.." Embarassed
Veoma dobro se razumemo , i mislimo na isti teret...iskustava, svakodnevnih , sticanih godinama .Stvar je u tome koje "plovilo" kako nosi svoj teret. Nije isto da li je to stari tegljach zreo za brodgradiliste, da se isece i pretopi, ili laka fregata koja jos veselo sece more na putu u nepoznate, egzoticne krajeve, hehehe .No, posto vidim da je nekome dosadno da cita nase pomorske dnevnike, prebacicu razgovor na neko drugo mesto.No, kada sam vec ovde-a tema je decidirana, da kazem i ja koju. Razumem da je citat mozda potreban da bi se znalo (a zna se iovako) ko kome odgovara, ili je deo ovdasnje "etikecije "ali...Ne znam...repetitio est mater studiorum? lol!
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   03.10.07 1:46

Danubius je napisao/la:
Nisi Danubius nista promašio ..ovo je naprvaljavljen forum kao i sobica #ludi_pansion za sve nas...koji zelimo biti oslobodjeni francuske diplomatije..koji smo na netu da se zezamo..upoznamo nove ljude..razmijenimo iskustva...pa i da ponesto naučimo.Tačno je da na net ima svašta,pa ovo pišu prstici a diktira mozak lica iz našega komšiluka,zar ne.Na našem forumu je sve dozvoljeno kao i u sobici..samo ne vredjanje ljudi...ni u kom slucaju.Nismo zatvorenog tipa...sobicu forum radijo..otvorili nas četvoro ..iz 4 mjesta..bogu iza nogu...vip-tetka iz Splita..speeed iz osijeka..dj-merlin iz negotina..moja malenkost iz Budve...našli se na čatu..upoznali..i nastojimo da okupimo sto veci broj ljudi koji znaju da uzivaju u virtuelnom svetu .ko ima zelju da dodje kod nas..bar da vidi sta se radi...i ako mu se svidi da ostane...u sobici nema opominajnaja sta ko prica..sve je dozvoljeno u granica ukusa...samo ne vredjanje i psovanja....nema ogovaranja...zato dodji uvreri se i reci...dali sam u pravu...kissssss vidimo se tamo.
[Vrh] Go down
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   03.11.07 18:08

Licno, nisam opterecen tudjim lazima. Obichno se odmah prepoznaju, kao i u zivotu, a ja imam dosta chaterskog i zivotnog iskustva da to uochim. Najvishe mi smeta primitivizam pojedinih chatera, koji svoje frustracije leche na chatu. To su oni padobranci koji lutaju sa kanala na kanal i "uznemiravaju" normalan svet. Licno sam dosta tolerantan, jednostavno ih ne chitam, ali kad vidim da je neko "neogranichen u svojoj gluposti i bezobrazluku ne mogu a da ne odreagujem". Ludi_pansion je tu izuzetak, svi imaju meru i znaju kako da se ponasaju u skladu sa situacijom i sagovornikom.
[Vrh] Go down
determinanta
Senior
Senior

Broj poruka : 701
Godina : 57
Datum upisa : 01.09.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   05.11.07 20:25

E, to mirotvorac..."ne mogu da ne odreagujem". Umesto da se lepo "ušuškam" na svom pvt, ja zjakam kojekuda, pa se kačim s kojekakvima, al' tak'a mi priroda, valjda. Razz. Iskrena sam, što bi se reklo, do iznemoglosti, a kada uočim da "druga strana" to nije, a neeee, dragi moji, ja ne napuštam konverzaciju, NAPROTIV, hoću da ih uhvatim u laži i da im to pljusnem u lice. study
[Vrh] Go down
http://www.tagged.com/determinanta
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   11.11.07 13:32

Eeeee...
..sad malo ja!.....na chetu mi puno toga prija,zato sam i tamo(logicno,zar ne?)....hihihihihihihhi.....

A sta mi smeta?
Smeta mi ,mnogo, kad nema meni dragih ljudi!!! Pa onda blesim,cekam ih,a nisam ni svesna da ih cekam,pa pogubim silno vreme,oci zamorim a baterije ne napunim,dusu ne "nahranim"...i onda mi SVE smeta !
[Vrh] Go down
Game
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Godina : 28
Datum upisa : 31.10.2007

PostajNaslov: heh   16.11.07 1:21

Wink

Zadnja promjena: ; 23.11.07 8:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   16.11.07 17:59

Game je napisao/la:
Ima dosta dobrih ljudi na kanalu Wink al ima i nekih losih koji su me oterali sa njega ;(((
zato sam samo ovjde sada ;D
Ko je mogao da te otjera i zašto..Reci slobodno,na ovom forumu je sve dozvoljeno,mozda ti mozemo pomoći,ako ne ja neko od nas.Pod uslovom da ne traziš op poslije tri dana u sobici.Op ceš dobiti nema frke kao što sam ti i rekla kad zasluziš,ne samo ti nego bilo ko....Nagrada mora da uslijedi;)))
[Vrh] Go down
Slovenska
Junior
Junior

Broj poruka : 217
Godina : 55
Datum upisa : 05.10.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   05.01.08 20:00

Smeta mi jedino LAZ,a zaista je lazi puno na chatu.Nikada mi nece biti jasno zashto ljudi lazu...ali...

Slovenska
[Vrh] Go down
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1014
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   05.01.08 21:08

Slovenska je napisao/la:
Smeta mi jedino LAZ,a zaista je lazi puno na chatu.Nikada mi nece biti jasno zashto ljudi lazu...ali...

Slovenska
ja ne lazem Smile
[Vrh] Go down
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior

Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   10.01.08 23:25

takodje!!

[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   14.01.08 18:49

Mnogo toga bih mogla na pisati o lazi ili istini??!
virtuelnom i stvarnom svetu ??!
kompleksima i stidljivosti....ali,mislim da necu .
Zashto?
zato shto je to moje vidjenje,a ono moze da bude totalno izvitopereno ili ....shturo,realno,iracionalno....
Znam samo jedno.Svojom voljom,ranjavam sebe ovde i niko mi nije kriv zbog loshih ljudi koji su ovde sa svojom misijom...kao i kada dushu svoju takodje umijem,lepotom dushe istomishljenika.
[Vrh] Go down
Moderato_Kantabille
Senior
Senior

Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   15.02.08 12:16

Danas sam tek tri godine na cetu.
Ovo shto sam napisala iznad i dalje "ostaje na snazi "Smile
[Vrh] Go down
Hacker
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 146
Datum upisa : 31.05.2008

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   21.04.10 17:04

Chat jel se to maze na hleb?Smile
Ja dugo nisam bio na chatu,a ni ne planiram da odem,zavisnost je prevelika.
[Vrh] Go down
http://free-download.freeforum.me.uk/index.htm
coce
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 43
Godina : 49
Datum upisa : 01.08.2008

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   09.05.10 23:45

Smetaju mi roboti kojima su date mogucnosti da brbljaju i ometaju komunikaciju, smeta mi automatska dodela plusova i kojekakvih cinova, a najvise naktivni ( pospani, odlutali ) opovi. O stalnom menjanju nikova da i ne govorim.
Nadam se da necu biti pogresno protumacen, nista licno.
Pozzz.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: STA VAM SMETA NA CHATU   Today at 11:30

[Vrh] Go down

STA VAM SMETA NA CHATU
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.