Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

KRAJ

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Silvy
Junior
Junior

Broj poruka : 299
Godina : 40
Datum upisa : 24.08.2007

PostajNaslov: KRAJ   13.11.07 9:52

Posto je doslo do velikog nesporazuma, molim urednike da izbrisu moje postove(da ih ja ne bi brisala), kao i slike.
Dragi moji pansionci pozdravljam vas i pisite, pisite...pisite jer :" Svet cutanja dovoljno je prostran s one strane groba"-Balzak
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

Broj poruka : 872

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 10:05

Na koji te nacin ubediti da ne odlazis i ne dozvolis zlobnicima da likuju? Otkricemo ko je to bio.....nedostajace mi pisanje s tobom. Silvy otici cu i ja.......Mozda ima i neceg dobrog u svemu ovome, ljudi oko nas otkrivaju lica, skidaju maske.....
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 10:06

Nema moje Silvy .......odoh i ja ......veliki pozdrav od mene........uvek vesele slatkicass
[Vrh] Go down
Silvy
Junior
Junior

Broj poruka : 299
Godina : 40

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 10:20

slatkicass je napisao/la:
Nema moje Silvy .......odoh i ja ......veliki pozdrav od mene........uvek vesele slatkicass

slatkicass nemas razloga napustiti, tvoje pisanje je lek za dusu...volim te citati.
Jedno objasnjenje: password je dat nekome od "dragih kolega" kako bi pogledali slike.Njihovom zloupotrebom doslo je do vredjanja pojedninih osoba na forumu i ovom prilikom se izvinjevam, u svoje ime, svima koje je ta osoba povredila.
[Vrh] Go down
slatkicass
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 10:29

Ne mila moja, znas kako kazu na poslu za nas dve...."Badnje veche i Bozic", znaci svuda zajedno. Ali ja ne bih bila JA, vesela slatkicass, kad Vam za kraj ne bih napisala jedan VIC sa porukom ...hmmmm treba se cuvati "cybersexa", moze se svasta desiti... xexexe......

"Tata, reci mi, kako sam se rodio?"
- "Dobro sine, znao sam da ces me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memory stick-om. Kad je tata bio spreman za upload, primjetili smo da nismo stavili firewall. Kako je bilo kasno da se koristi undo, a ni delete vise nije pomagao, 9 mjeseci kasnije nam je stigao zajebani virus..."

volim vas......
[Vrh] Go down
determinanta
Senior
Senior

Broj poruka : 701
Godina : 57
Datum upisa : 01.09.2007

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 10:46

Silvy je napisao/la:
Njihovom zloupotrebom doslo je do vredjanja pojedninih osoba na forumu i ovom prilikom se izvinjevam, u svoje ime, svima koje je ta osoba povredila.

Zloupotreba je za mene VELIKA REČ. Ako je zaista do toga došlo, zašto ćutanje i uvijanje? Tek na taj način se stavljamo s iste strane kao i "zloupotrebljivači". Uffffffffffffffffff!!!
[Vrh] Go down
http://www.tagged.com/determinanta
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima

Broj poruka : 1196
Godina : 49
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 12:26

E mojja Silvy i ja sam jednoj dala moj password od moga msn i ta mi je prominila password i ja nemogu uci više na njeg...... samo mi je zao ako bude vridala moju dragu ekipu sa mog msn.A sama sam kriva jer viruje ljudima.Eto nisi sama.Ma ja sam otvorila novi msn i idem dalje.Ne viruj vise nikome kao i ja sta sam se povukla ovih dana.Glavu gore i idemo zajedno.
[Vrh] Go down
Ines
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 86
Godina : 44
Datum upisa : 03.09.2007

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 13:33

Silvy, takva "greska" moze svakom da se dogodi.

Sretjom, ima nas i takvih koji te greske uocimo brzo i shvatimo da nesto ne stima pa na vreme odreagujemo.

NIko ne moze da me ubedi da osoba koja je sinotj samnom razgovarala i osoba koja mi je dosla pod istim tim nickom al pre par dana nisu dve razlicite osobe, mozda cak i tri...

Ipak mislim da smo ljudi pre svega i da je ljudski gresiti.

Ako si ti svesna svoje greske koju si napravila i odreagovala tako kako si odreagovala...sa izvinjenjem i uz duboko kajanje, tako sam i ja svesna da se neke stvari mogu istolerisati uz opomenu da se to vise ne dogodi.

Niko te pri tom ne prisiljava da kazes ko je to bio, kome si dala pass itd...
Tvoji postovi se prepoznaju i razlikuju (kao i Pedini) od onih koji nisu kucani na vasoj tastaturi.
Ko god da je, njemu je na cast i na sramotu

Gest dobre volje za daljom saradnjom pokazala i sinotj kad sad utvrdila da vam je neko namerno promenuo pass pa sam isti, istog momenta poslala na vas mail. Da sam mislila da ne zasluzujete da ostanete ovde sa nama, ne bih ga ni slala sigurno...zaista mislim da nema potrebe za bilo kakvim povlacenjem.

Sta je bilo, bilo je, ubudutje ne veruj nikom...idemo dalje Smile
[Vrh] Go down
determinanta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 13:41

Ovde se očigledno radi o nečemu o čemu nisu svi upućeni, pa ako je već tako, onda na PP, a ne ostavljati da "visi u vazduhu". Ne može nešto da bude MALO tajna!
[Vrh] Go down
Ines
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 86
Datum upisa : 03.09.2007

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 13:45

Mislim da je dovoljno objasnjeno o cemu se radi i da nema potrebe da se ulazi u sitne detalje niti da se o tome polemise do u beskonacnost.
Ucinjena je greska koja je i ispravljena i to je to.

NAPOMENA: Nemojte davati svoj password nikome da bi video slike itd.. jer vas to moze kostati postova koje niste napisali, glasanja na kom niste glasali a ispada da jeste itd...
Mislim da je jasno i dovoljno receno.
[Vrh] Go down
Speeeed
Admin
Admin

Broj poruka : 165

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 13:52

Silvy je napisao/la:
Posto je doslo do velikog nesporazuma, molim urednike da izbrisu moje postove(da ih ja ne bi brisala), kao i slike.
Dragi moji pansionci pozdravljam vas i pisite, pisite...pisite jer :" Svet cutanja dovoljno je prostran s one strane groba"-Balzak

Ako imas ikakvih problema sa lozinkom ili bilo cega sto se tice foruma javi mi se na PM ili nekom drugom adminu i rijesicemo problem Wink.........to vrijedi i za sve ostale članove

Hvala!!!
[Vrh] Go down
determinanta
Senior
Senior

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 13:56

Ines je napisao/la:
Mislim da je jasno i dovoljno receno.

Ako je tema otvorena, nemoj da nas ućutkuješ, a ako, pak, misliš da je sve razjašnjeno, zatvaraj temu, imaš tu mogućnost!
[Vrh] Go down
Speeeed
Admin
Admin

Broj poruka : 165

PostajNaslov: Re: KRAJ   13.11.07 14:13

Speeeed-zaključao Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content